Електричний скутер Walkcar у форм-факторі ноутбука з коліщатками (6 фото + відео)

Малі кошти міського пересування завойовують все більшу популярність завдяки своїй компактності та універсальності, що допомагає пересуватися в умовах сучасного мегаполісу. Інженери та дизайнери між тим прагнуть створити все більш невеликі й функціональні пристрої. Розробники з компанії Cocoa Motors виводять на ринок компактний електричний скутер Walkcar, став втіленням представленого кілька років тому прототипу.

Дизайн нової моделі скутера Walkcar нагадує ноутбук на коліщатках і зовні схожий на звичні скейтборд з чотирма колесами. Різниця полягає в тому, що два передніх колеса є провідними і приводяться в рух вмонтованими електродвигунами. Задня пара коліс дозволяє виконувати маневри й управляти електроскутером. Повороти, збільшення швидкості або гальмування виконуються за рахунок зміни положення тіла користувача.

Автономну поїздку скутеру Walkcar забезпечує акумулятор ємністю 68 Втг, що дозволяє подолати відстань у 5 км при русі в спортивному режимі, або 7 км в економному режимі. Швидкість при русі в спортивному режимі становить 16 км/год, а в економному – 10 км/год, Середня потужність розвивається скутером оцінюється у 260 Вт і в пікові моменти збільшується до 600 Вт.

При виготовленні корпусу і деталей Walkcar використані надлегкі матеріали, такі як вуглецеве волокно й алюміній, що дозволило знизити масу пристрою до 2,9 кг Розробники запевняють, що електродвигуни в передніх колесах – найменші у світі для такого класу енергетичних установок. Кожне колесо Walkcar має незалежну підвіску. Скутер здатний долати нахили під кутом 10 градусів.
В Японії компактний скутер Walkcar можна замовити за досить високою ціною в 1842 долари.