10 найдорожчих і розкішних гаджетів 2020 року

Зазвичай люди поступають раціонально і підбирають собі гаджети за характеристиками та за вигідною ціною, але бувають варіанти сильно відрізняються від “нормальності”. Ми зібрали для вас 10 прикладів таких гаджетів, які коштують досить багато і навіть шалено дорого, але варто їх взагалі купувати? І це не банальні смартфони оздоблені золотом і посипані діамантами, де ще хоч якось можна виправдати вартість. Якщо серед читачів є власники подібних гаджетів, то хотілося б почути коментарі, чому вони зробили вибір на користь цього пристрою.

Отже, почнемо. 1 пристрій Sony DMP-Z1 – це самий звичайний, або не звичайний MP3-плеєр, який вміє відтворювати музичні файли, навіть має вбудовану пам’ять на 256 ГБ (раніше такого не робили, було зовсім мало), незвичайний зовнішній вигляд, ну і звичайно ж ЦАП.

2. HYPERPC GAMING X12. Ігрових ПК, напевно, в цій добірці нікого не здивувати, але все ж спробуємо. Напевно максимальний бюджет для більшості людей на складання ПК в районі 80 000 рублів, але є варіанти для багатих, які самі через якусь причину не хочуть вглядатися у все це і розбиратися, а краще відразу купити готовий ПК. GAMING X12 – це заводський варіант ігрового ПК, де можна трохи кастомізоваті начинку, збільшивши обсяг накопичувачів, оперативної пам’яті, якщо ціна здасться не високою. Все це знаходиться в красивому корпусі та візуально, якісно зібрано.

3. Ігровий ПК вам видався дорогим? Зараз ви передумаєте і підете купіть собі 2 штуки (одна про запас)! Ще більш дорогим заводським варіантом виявилася робоча станція Apple Mac Pro.

4. Як думаєте, скільки можуть коштувати навушники? А навушники дуже популярною і поширеною компанією Sennheiser? Виявляється вони можуть коштувати дорожче робочої станції Apple Mac Pro!

5. Акустичний кабель Transparent Magnum Opus SC. Це не просто кабель, він мідний з поліпропіленовим діелектриком, а в припої міститься срібло! Сміливо можна брати в іпотеку, якщо, звичайно, у вас вже є гідна акустика. На тлі цього кабелю питання до навушників – “чому так дорого” відпадають самі собою.

6. Квадрокоптери давно у всіх на слуху, а деякі навіть стали щасливими володарями цих пристроїв. Річ дійсно цікава, і дозволяє “політати”, і зробити що-небудь корисне – досліджувати місцевість, зробити фото/відео.

7. Октокоптера мало? Не хочете керувати з пульта, хочете самі літати? Французька компанія Lezareth представила ховербайк LMV 496, який може не тільки літати, але і їздити майже як звичайний мотоцикл.

8. Акустичний кабель за 6 мільйонів рублів вже прикупили? Точно 2 штуки взяли? Відмінно! Тепер допоможемо підібрати і акустику. Зустрічайте Wilson Audio WAMM Master Chronosonic! Виглядає дуже футуристично, а ціна зовсім космос.

9. Sony Crystal LED. Як вже здогадалися з назви – це телевізор від японської компанії SONY. Він цікавий тим, що збирається за запитом замовника з панелей. Поки всі обговорюють 4К, а деякі вже поспішають за покупкою 8К телевізорів, SONY запропонувало відразу 16К. Максимальний розмір екрану може становити 19.2 х 5.4 метра! Здивовані?

10. Ну і на завершення нашої добірки не зовсім гаджет, хоча як подивитися. Це “просто чорний автомобіль”, якщо дослівно перекладати з французької. Думаю, розповідати про нього безглуздо, все і так чули про Бугатті і знають, що це дуже швидко, дуже круто і дуже дорого, але чи знаєте ви наскільки дорого?