Прогноз погоди на 7 травня: похолодання й дощі

Читати новину: Російською

У четвер, 7 травня, в Україні місцями пройдуть дощі. На сході повітря прогріється до +20°, на іншій території буде прохолодно, повідомляє Абзац.

На сході країни місцями пройдуть дощі, температура вночі до +7°, вдень до +20°. Жителям південних регіонів слід очікувати на мінливу хмарність. Вночі температура до +7°, вдень до +17°.

На заході України також пройдуть дощі. Температура вночі до +3°, вдень до +16°. У північних областях – зливи. Температура вночі до +5°, вдень до +13°. В центрі місцями пройдуть дощі, температура вночі до +5°, вдень до +17°.

Дощ і похолодання також очікується в Києві. Синоптики прогнозують вдень лише 11-13 градусів тепла, а ввечері +10. Вітер західний та північно-західний, до 5,9 м/с.

Церква 7 травня вшановує пам’ять двох київських ченців: преподобних Савви та Олексія. Обидва жили в ХІІІ столітті й нині покояться в Ближніх печерах (поряд).

Іменини відзначають Савва, Олексій, Валентин, Єлизавета.

За народним календарем, 7 травня – Овсій. Щоб не чіплялася мука, народ молився і вмивався святою водою. Говорили: “прийшов Овсій – в цей день овес відсій”. Вважалося, що після 7 травня можуть наступити морози ночами.

Нагадаємо, 4 травня в Карпатах випав сніг.