24 червня розпочнеться черговий етап випробування МКС-модуля

Вже завтра, 24 червня, в ГКНПЦ ім. М. В. Хрунічева (входить до складу держкорпорації ” Роскосмос) стартує другий етап випробувань МКС-модуля «Наука» на герметичність. Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на інформацію, отриману від представників підприємства.Багатофункціональний лабораторний модуль (МЛМ) «Наука» має увійти до складу російського сегмента Міжнародної космічної станції (МКС). Цей блок зможе нести на борту до 3 тонн різної апаратури. У завдання увійдуть вироблення кисню і регенерація води з урини. Плюс до цього модуль надасть велику кількість робочих місць і порт для стикування транспортних кораблів.

У квітні лабораторний модуль вже побував у вакуумній камері. Відповідний цикл випробувань покликаний забезпечити перевірку заданих вимог герметичності корпуса та обладнання.

«Перший етап випробувань МЛМ пройшов успішно. Зараз триває підготовка до другого етапу його випробувань у вакуумній камері, який повинен початися з 24 червня», — розповіли обізнані особи.

Якщо ніяких зауважень не виникне, у липні «Наука» відправиться на космодром Байконур для фінальної підготовки до запуску. Висновок модуля на орбіту, багаторазово переносили, зараз планується у 2021 році.