3D-камера Intel RealSense D455 бачить в два рази далі і працює краще попередниці

Компанія Intel представила нову 3D-камеру RealSense Depth Camera D455. Вона може застосовуватися всередині приміщень та на відкритих просторах. Використовувати її можна в таких областях, як безпілотні літальні апарати, робототехніка, ігрові системи, віртуальної платформи і доповненої реальності та інше.

Пристрій містить пару датчиків глибини сцени, RGB-сенсор і інфрачервоний проектор. Оптимальна дальність дії камери збільшилася до 6 метрів. Це зробило новинку у два рази точніше в розрахунку глибини сцени порівняно з іншими камерами серії D400, але при цьому не призвело до зменшення кута огляду.

Похибка розрахунків глибини сцени в діапазоні 4 метрів у камери становить менше ніж 2 %. Крім того, новинка пропонує кілька поліпшень. Відстань між датчиками глибини 3D-камери збільшилася на 95 мм. Це дозволило підвищити точність при визначенні глибини сцени на більшій відстані. По-друге, датчики глибини та RGB-сенсор знаходяться на одній рамі, що також дозволило поліпшити роботу у визначенні глибини та колірне вирівнювання. По-третє, всі датчики отримали однаковий кут огляду, що дозволило вирівняти співвідношення глибини кольору і кількості бітів на один піксель зображення. Крім того, RGB-сенсор і датчики глибини використовують технологію глобального затвора. Це дозволило синхронізувати кут огляду між ними, а також збільшити точність передачі даних двома потоками.

Камера має інерціальна вимірювальний блок (Inertial Measurement Unit, IMU), завдяки якому розробники зможуть створювати рішення з розвиненими функціями визначення глибини сцени і відстеження рухів.

Вихідний дозвіл 3D-даних камери становить до 1280 × 720 точок, швидкість потоку — до 90 кадрів в секунду. Дозвіл RGB-сенсора одно 1280 × 800 пікселів при 30 кадрах в секунду.

Габарити RealSense Depth Camera D455 складають 124 × 26 × 29 мм Новинка оснащена роз’ємом USB 3.1 Type-C. Для роботи камера використовує той же SDK 2.0, який застосовується всіма іншими моделями серії 3D-камер Intel D400.

Вартість новинки становить $239.