Після 450% ралі за місяць у цієї «надшвидкої» криптовалюти залишилося більше пари?

Нью -Делі: Відомо, що криптовалюти дають надприродні прибутки. Але надзвуковий підйом Солани на ринок здивував усіх.

Ціна Solana на початку серпня була в діапазоні 31-33 доларів, але до 3 вересня вона досягла 139,5 доларів. Токен за місяць подорожчав приблизно на 450 відсотків.

Після більш ніж 70 – відсоткового ралі за останній тиждень Солана обігнала Dogecoin і стала сьомою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією. Аналітики кажуть, що сильний приплив інституційних інвесторів, а також його швидке прийняття як платформи незамінних токенів (NFT) призвели до цього мітингу.

Solana був запущений у квітні 2020 року і всього за 18 місяців він зібрав понад 18 000 відсотків. Тоді інвестиції в «Солану» на суму всього 1 000 рублів становили б 1,81 мільйона рублів сьогодні.

Це одна з найбільш перспективних екосистем Blockchain після Ethereum, сказав Едул Патель, генеральний директор і співзасновник Mudrex. «Солана стала свідком масового мітингу через його широке прийняття. Це потужний блокчейн першого рівня, який має деякі передові технологічні досягнення у порівнянні з багатьма однолітками ‘,-додав він.

Крипто швидко набирає популярність через швидкі транзакції за суперефективною ціною. Solana може здійснити до мільйона транзакцій за ціною менше 10 доларів, тоді як Ethereum та Bitcoin коштують більше 7-8 доларів за транзакцію. Також її команда розробників активно ініціює ініціативи щодо покращення екосистеми. За словами експертів, його підтримують деякі впливові інвестори.

Vikram Subburaj, співзасновник та генеральний директор криптовалютної біржі Giottus, сказав, що Солана стверджує, що вирішив більшість проблем, з якими стикалися Ethereum та Cardano. ‘Хоча Ethereum, криптовалюта номер два і перший блокчейн, що пропонує смарт -контракти, популярний, він має проблеми з масштабованістю щодо часу транзакцій та комісій’, – додав він. ‘Cardano, криптовалюта номер три за ринковою капіталізацією, ще не запускає розумні контракти, хоча це краще з точки зору масштабованості транзакцій’.

Деякі ентузіасти криптовалют вважають Солану зміною ігор у технології блокчейн. Багато експертів стверджують, що Солана може навіть скинути з трону Ефіріум.

«Солана базується на механізмі консенсусу, який називається доказом історії. Це набагато випереджає поточний механізм Ethereum, – сказав Патель. «Солана дуже енергоефективна і досить дешева. Все це є основними інгредієнтами, які допомогли розширити масштаби його прийняття ”.

Солана насолоджується славою, коли експерти з криптовалют очікують успішне майбутнє цього токена з великими обіцянками та потенціалом.

Сатвік Вішванат, генеральний директор і співзасновник Unocoin, сказав, що Солана розглядається як нове рішення для викликів таких криптовалют, як Etherium. ‘Спільнота не тільки підтримує нові технології, але навіть розробляє додатки на їх основі’.

Солана має величезний потенціал зростання, сказав Пател, який очікує, що ціна в наступному році досягне 250 доларів. Його висока швидкість транзакцій та низькі витрати залучили кількох розробників для створення проектів на блокчейні Solana, додав він.

Тим не менш, Subburaj каже, що зростання за поточні рівні не є певним. Ринкова капіталізація Солани становить трохи більше 40 мільярдів доларів, що становить менше однієї десятої Ethereum і менше половини Cardano.

‘Ethereum рухається до протоколу доведення ставок, подібного до Cardano, і очікується, що він вирішить більшість проблем, з якими він стикається’,-додав він. ‘Це може бути короткочасний тремтіння, але в довгостроковій перспективі всі три блокчейни можуть співіснувати і зростати разом’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *