Актрисер ігор SNES повертається з ремастером, який зараз вийшов на комутаторі, PS4 та ПК

В рамках вересневого Nintendo Direct компанія Nintendo зробила анонс, якого практично ніхто не очікував. Гра SNES від Square Enix 1991 року, яка вважається однією з найкращих і найбільш пам’ятних ігор на консолі, повертається для Nintendo Switch через ремастер. Гра була анонсована під час Nintendo Direct, але вона також доступна на PlayStation, ПК та мобільних пристроях.

Actraiser Renaissance, як його ще називають, це та сама 2D-гра з бічною прокруткою, яку ви пам’ятаєте з тих років тому, але з оновленою графікою та новими функціями, такими як більше етапів та битви з босами. Nintendo також підтвердила, що оригінальна музика від Yuzo Koshiro повернулася, а також є 15 нових треків, якими можна насолодитися. Крім того, нове видання має нові рівні складності та функцію автоматичного збереження.

Щобільше, у ‘Ренесансі’ є ‘нова магія’, якої не було в оригінальній грі, і нова здатність до геймплея у вигляді ухилення. Крім того, тепер гравці можуть використовувати атаки рухами вгору та вниз, що має допомогти у нових битвах з босами.

Actraiser Renaissance is out now on Switch
Актриса Ренесанс вийшла на Switch

Найкраще у всьому цьому – вам не доведеться чекати, адже Actraiser Renaissance зараз продається в інтернет – магазині за 30 доларів.

За оригінальним Actraiser з’явився Actraiser 2 у 1993 році, але з того часу серія перебуває у стані спокою.

У вересні Nintendo Direct також приніс новини про ігри Bayonetta 3, Splatoon 3, N64 для Nintendo Switch, нову назву Kirby тощо.