Американський суддя відсторонив батька Брітні Спірс від консерваторства

Decision is significant victory for pop star, who pleaded in dramatic court hearings that her father needed to be cut out.

A judge in the United States has suspended Britney Spears’s father from the conservatorship that has controlled the singer’s life and money for 13 years.

Los Angeles Superior Court Judge Brenda Penny on Wednesday agreed with a petition from Spears and her lawyer, Mathew Rosengart, that James Spears needs to give up his role as conservator.

“The current situation is not tenable. It reflects a toxic environment which requires the suspension of Jamie Spears effective today,” Penny said during a court hearing.

The move is a crucial victory for the pop star, who pleaded in dramatic hearings in June and July that her father needed to be cut out.

James Spears sought the conservatorship in 2008 and had been its primary controller and biggest champion. However, he reversed course in recent weeks, asking the judge to end the conservatorship.

Брітні Спірс та Розенгарт погодилися, що консерваторство має припинитись, і сказали в судових документах, що усунення Джеймса Спірса було необхідним першим кроком.

Консерваторство все більше ретельно перевіряється, оскільки 39-річна Брітні Спірс протягом кількох місяців прагнула, щоб її батька відсторонили від нагляду за її маєтком у 60 мільйонів доларів.

Вона повідомила суду в червні, що цей порядок був «образливим, незручним і принизливим», а також заборонив їй знімати внутрішньоматковий контрацептив (ВМС), щоб завагітніти.

‘Якщо пані Спірс хоче припинити консерваторську діяльність і вважає, що вона сама може вирішити своє життя, пан Спірс вважає, що вона повинна отримати такий шанс’, – йдеться у петиції про припинення правової угоди.

Брітні Спірс, яка здобула міжнародну популярність у підлітковому віці на початку 2000-х років, була передана під опіку консерватора після того, як вона зазнала зриву психічного здоров’я громадськості. Природа її проблем із психічним здоров’ям ніколи не розкривалася.

Наприкінці 2009 року вона повернулася до виступів, записавши ще кілька альбомів та вирушаючи у розпродані світові тури до свого останнього виступу в кінці 2018 року.

За кілька годин до судового засідання в середу велика вулиця біля суду була закрита для транспортних засобів, що дозволило близько 100 прихильникам Спірсу пройти маршем і провести мітинг, де вони вигукували ‘Гей, гей, хо, хо, консерваторія має йти!’ та інші про-Брітні співи.

Зі збільшенням натовпу прихильники співали хіти Спірса «Toxic» та «Baby One More Time», а виступаючі описували образливі консерваторські угоди, які торкнулися їх сімей.

‘Ми зараз творимо історію’, – сказав 27-річний Мартино Оде, який подорожував із Фенікса, щоб бути у будівлі суду. «І той факт, що ми могли б змінити життя поп-зірки, яку 13 років позбавляли прав, є божевільним. Це монументально.

‘Ми сподіваємось на великі зміни сьогодні’, – сказав Оде.

Джоді Монтгомері, призначений судом професіонал, тепер виступатиме консерватором особи Брітні Спірс, і Розенгарт у судових документах заявила, що Монтгомері також погоджується припинити консерваторство, доки це може бути зроблено безпечно та безперебійно.