Андрій Кравчук: “Тим і відрізняються великі майстри від звичайних футболістів: вміють вичавлювати максимум”

Хавбек “Олімпіка” Андрій Кравчук у коментарі пресслужбі клубу поділився враженням від матчу 28-го туру чемпіонату України з “Ворсклою” (0:0).

• Нам не вистачило агресії в атаці. Цим і відрізняються великі майстри від звичайних футболістів: вони вміють вичавлювати максимум з епізодів, реалізовувати свої моменти. Нам не вистачило одного завершального удару. В іншому, все було здорово, гра нам давалася.

Момент у першому таймі – грубий фол на Цимбалюку. Це чиста друга жовта картка! Такі моменти арбітр зобов’язаний трактувати правильно! Все ж грати в більшості цілий тайм – це значна перевага. У нас би було більше шансів.

Тренерський штаб дав нам установку швидко рухати м’яч, переводити гру з флангу на фланг, шукати вільні зони та вриватися в штрафну суперника, щоб там завжди було, мінімум, три наших гравці при атаці. Це б дало нам можливість створювати моменти. Так і сталося, ми створили достатньо гольових можливостей, але не змогли дотиснути. Ще б 2-3 хвилини та, думаю, ми б забили. Не пощастило, – зазначив Андрій Кравчук.