Андрій Богдан у зоопарку в присутності дітлахів обізвав і вдарив козла (ВІДЕО)

Читати новину: Російською

Колишній очільник Офісу президента Андрій Богдан нагадав про себе черговою дивною витівкою, вдаривши козла у Київському зоопарку, повідомляє Абзац.

В мережі 25 травня з’явилося відео, на якому одіозний юрист і колишній глава ОПУ Андрій Богдан сперечається з козлом.

“Козлина ти дурна”, – говорить Богдан і несильно б’є тварину по голові. Також він крутить козлу вухо, вимагаючи, щоб той віддав стаканчик з їжею.

Після цього колишній чиновник фотографується з рогатою твариною. Все це відбувається на очах відвідувачів, більшість з яких діти.

“Втомився від політиків – пішов у зоопарк до тваринок. Зустрів Богдана. В зоопарку товпища народу. Про карантин точно ніхто не думає, особливо в довжелезній черзі в касу. Майже всі без масок”, – прокоментував відповідне відео його автор Роман Сухан.

На відео помітно, що Андрій Богдан знаходиться в зоопарку з невеликою собачкою на руках. Він жартома намагається покатати свого песика на козі. До речі, ціна цієї ручної собачки породи мальтіпу починається від 1 тисячі євро.

Козел, Андрій Богдан та його песик

Курйозний випадок стався у контактному зоопарку, де знаходилося багато дітей. Богдан, як і більшість інших відвідувачів, знаходиться в зоопарку без маски й рукавичок, а також не дотримується правил соціального дистанціювання.

Літня росіянка із цукровим діабетом підірвала мережу, вигнавши агітаторів Путіна. Тепер чиновники намагаються їй помститися

Відео з Богданом, який добре відомий своїми неоднозначними витівками, стрімко набирає популярність, його охоче коментують користувачі мережі. Деякі з них вважають, що колишній керівник ОПУ знаходиться у стані алкогольного сп’яніння. Дехто іронічно припустив, що природа за час карантину так очистилася, що “Богдан зміг повернутися до дому”. Багато хто з дописувачів висловив обурення тим, що Богдан вдарив тварину по голові.

Коментарів самого Богдана стосовно його взаємовідносин із козлом поки що не надходило.

Як відомо, Андрій Богдан залишив посаду голови Офісу президента Володимира Зеленського 11 лютого. Його місце зайняв Андрій Єрмак.