Антирекордсменами стали дві іномарки, які мчали зі швидкістю 222 км/год – МВС

Всього за добу 34 автомобілі рухалися зі швидкістю понад 170 км/год. протягом 19 червня камери автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму відобразили 34 автомобілі, які рухалися зі швидкістю понад 170 км/ч.

Про це повідомила патрульна поліція. – Найбільшою швидкість була в автомобіля Infiniti Q50, ДНЗ АЕ807*** і автомобіля Mercedes-Benz S500L з ГНЗ АХ599***. Вони рухалися зі швидкістю 222 км/год. на трасі М03 Київ – Харків – Довжанський, де дозволена швидкість на цій ділянці – 110 км/год.

Найбільшу кількість разів порушував автомобіль Skoda Octavia А5, ДНЗ AI507*** – 9 раз за вчора, – зазначили правоохоронці. Система автоматичної фіксації перевищення швидкості транспортних засобів заробила на найбільш небезпечних дорогах Києва та області 1 червня. На цей час вона виявляє лише перевищення швидкості. Згодом з допомогою камер фіксуватиме проїзд на червоне світло, виїзд на зустрічну смугу, рух смугою для громадського транспорту.

Сплатити штраф за перевищення швидкості можна через онлайн-сервіси. Так що для оплати штрафу не потрібно чекати “листів щастя” від Укрпошти. Адже такі папери не можуть бути вчасно помічені автомобілістами, а це загрожує підвищенням суми стягнення.

Також можна підписатися на “Телеграм”- канал або завантажити додаток для смартфона й отримувати повідомлення всього через кілька хвилин після факту перевищення швидкості. У МВС вважають, що 500 гривень занадто незначна сума для тих, хто ганяє на дорогих автомобілях.