Запрошення на подію Apple на 14 вересня: Потоки в Каліфорнії, чого чекати

Apple щойно розіслала запрошення на свою подію під назвою «California Streaming» 14 вересня. Незважаючи на те, що Apple не повідомила, що буде в запрошенні, вона зазвичай анонсує нові iPhone в цей час року, і є великі шанси, що ми побачимо серію iPhone 13, представлену в Apple Park. Захід відбудеться 13 вересня о 10:00 за тихоокеанським стандартним часом, або о 22:30 за східним стандартним часом. Останньою подією від Apple стала подія ‘Spring Loaded’ у квітні, де компанія представила нову лінійку iPad Pro, а з подією California Streaming можна очікувати нових iPhone, але також потенційно Apple Watch Series 7 та AirPods 3 .

На весняному заході на початку цього року Apple представила iPad Pro (2021 р.), Який дебютував з чіпом M1 – кремній, який компанія спочатку запропонувала на своїх MacBooks та Mac mini минулого року. Він також представив iMac (2021), який має тонкий дизайн і працює на тому ж мікросхемі M1.

На цей момент вже ходить ряд чуток про нові iPhone. Згідно зі списком, поміченим довідником, iPhone 13 буде запущений з покращеним зарядним пристроєм MagSafe. Порадник Марк Гурман також повідомив у своєму інформаційному бюлетені PowerOn, що новий iPhone 13 отримає функцію підключення до супутника. Очевидно, ця функція з’явиться на деяких ринках, щоб забезпечити зв’язок навіть без покриття стільникового зв’язку.

Також подейкували, що серія iPhone 13 буде поставлятися з поліпшеними акумуляторами, хоча також були побоювання, що на Apple вплине глобальний дефіцит чіпів, як це сталося з іншими виробниками, і що це вплине на постачання телефону.

Як це зазвичай буває, анонс наступного покоління iPhone, ймовірно, відбудеться разом із датою виходу iOS 15, як це було у попередні роки.

Витоки також натякнули на зміни дизайну в Apple Watch наступного покоління. Гурман сказав, що в цьому році ‘носія не буде стосуватися поліпшення стану здоров’я – швидше, у центрі уваги буде новий дизайн з більш плоскими краями, новий дисплей і новий чіп’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *