Apple може показати гнучкий iPhone у 2021 році

Не виключено, що вже в наступному році компанія Apple покаже свій перший смартфон зі складною конструкцією. Принаймні, саме таку інформацію поширили мережеві джерела.

Стверджується, що фронтальна панель апарату не отримає ні вирізу, ні отвори для камери та датчиків. А тому від системи розпізнавання користувачів по обличчю «яблучної» корпорації нібито доведеться відмовитися.

Біометрична ідентифікація буде реалізована на базі відбитків пальців. Причому дактилоскопічний сканер, як стверджується, вперше в історії iPhone розташується в бічній частині корпусу.

І все ж поки не ясно, яку саме конструкцію може отримати складаний смартфон Apple. За деякими даними, замість єдиного гнучкого дисплея компанія може віддати перевагу двом незалежним екранам, пов’язаних один з одним за допомогою шарнірного кріплення. Іншими словами, апарат може бути виконаний у вигляді книжки з двома сторінками-дисплеями на розвороті.

Відзначимо, що в першому кварталі поточного року, за оцінками Gartner, відвантаження смартфонів в річному численні впали на 20,2% – до 299,1 млн штук. Apple з часткою в 13,7% знаходиться на третьому місці в рейтингу провідних постачальників – після Samsung (18,5%) і Huawei (14,2%).