Apple презентує iPhone 12 і “розумну” колонку: де і коли дивитися онлайн трансляцію

Компанія Apple, яка у вересні презентувала Watch Series 6 і SE, iPad і iPad Air, 13 жовтня, як очікується, представить нові iPhone і портативну колонку HomePod Apple.

Про це повідомляє TJ.

Новий iPhone 112 отримає 5G і процесор A14, який стане одним з головних нововведень в смартфонах. Як відомо, з виходом A14 компанія перейшла на 5-нанометровий техпроцес раніше всіх інших виробників на мобільному ринку. Процесор стане ще більш енергоефективним і швидким в порівнянні з 7-нанометровим A13 в iPhone 11 при тих же розмірах.

Всі нові iPhone отримають підтримку 5G-мереж в двох діапазонах – 6 ГГц і mmWave, щоб працювати по всьому світу.

Головною зовнішньою зміною смартфонів у порівнянні з останніми поколіннями стане його дизайн. iPhone 12 отримають більш “гострі” краї і стане більш схожим зовні на iPad Pro. До того ж нові смартфони “одягнуть” у новий колір – темно-синій, в якому вийшли Apple Watch Series 6.

Лінійка нових iPhone вперше буде складатися з чотирьох смартфонів – крім трьох моделей (звичайна, Pro і Pro Max), з’явиться версія з приставкою mini. Вона стане найменшою з усіх – 5,4 дюйма і буде близька за габаритами до iPhone SE нового покоління.

За даними інсайдера Kang лінійка iPhone 12 буде виглядати і коштувати:

  • 5,4-дюймовий iPhone 12 mini за ціною від 699 доларів в чорному, білому, червоному, синьому і зеленому кольорах з 64, 128 і 256 ГБ вбудованої пам’яті;
  • 6,1-дюймовий iPhone 12 за ціною від 799 доларів в чорному, білому, червоному, синьому і зеленому кольорах з 64, 128 і 256 ГБ вбудованої пам’яті;
  • 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro з поліпшеними характеристиками за 999 доларів в золотому, сріблястому, графітовому і синьому кольорах з 128, 256 і 512 ГБ вбудованої пам’яті;
  • 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max за 1099 доларів в золотому, сріблястому, графітовому і синьому кольорах з 128, 256 і 512 ГБ вбудованої пам’яті.

В нових iPhone залишиться дві камери. Однак всі моделі отримають ті чи інші поліпшення окремих аспектів вже наявних камер. У топових версіях збільшать оптичний зум: Pro отримає чотирикратний, а Pro Max – п’ятикратний зум.

Про другий анонс презентації інформації небагато. Як відомо, перший HomePod Apple представила в 2017 році – пристрій отримав процесор A8 від iPhone 6, шість вбудованих мікрофонів і вбудовану підтримку Siri. Apple позиціонувала колонку не тільки як голосовий асистент, а й як музичну станцію, колонку продавали за ціною в 349 доларів в США, Великобританії та деяких інших англомовних країнах.

За даними джерел і журналістів, 13 жовтня компанія покаже більш дешеву і досконалу модель, ключовою функцією якої стане відстеження переміщень користувача всередині будинку завдяки Ultra WideBand-можливостям (UWB).

Колонка буде менше за попередню за розмірами – 3,3 дюйма у висоту і 6,8 дюйма в ширину, вона зможе вміститися на долоні. Пристрій буде працювати на процесорі S5, який встановлений в Apple Watch Series 5 і SE. Імовірно, HomePod mini надійде в продаж 16 листопада за ціною в 99 доларів.

Як повідомляв “Апостроф”, компанія Apple представила оновлення iOS до 14-ї версії, що стало приємним сюрпризом для багатьох.

Джерело