Apple скоро представить потужну Apple TV з геймпадом і ставкою на ігри

19 вересня минулого року гігант запустив ігрову службу за Apple Arcade для iPhone, iPad, Mac і Apple TV. Як повідомляється, незабаром компанія представить приставку Apple TV 2020 на базі потужного чіпа A12X Bionic і спробує зробити її ігровою платформою зі ставкою саме на свою ігрову подписочную службу.

Продажі приставки з відносно потужним чіпом (інформатор в особі Jioriku навіть говорить про великому радіаторі для відводу тепла) недостатньо для цієї амбітної мети, так що компанія, згідно з чутками, готує власний ігровий контролер для Apple TV 2020. Дати запуску цього геймпада поки немає, але, можливо, вже на конференції розробників WWDC, яка розпочнеться завтра, 22 червня, ми дізнаємося деякі подробиці.

До речі, в iPad вже є підтримка ігрових контролерів PS4 і Xbox One, а сторонні виробники аксесуарів на зразок Gamevice випускають геймпади для різних моделей iPhone. Подивимося, чи виявляться вірними чутки та захочуть люди платити за додатковий аксесуар, щоб грати в каталог Apple Arcade на великому екрані (поки що, відверто кажучи, великих проєктів там замало — все більше мобільні незалежні гри).

До речі, на софтверної конференції, де головна увага буде приділятися розвитку iOS, MacOS і пов’язаних платформ, очікуються важливі апаратні анонси: наприклад, моноблоки iMac 2020 року з новим дизайном і навіть довгоочікуваний перехід Apple з чіпів Intel на власні процесори з архітектурою ARM в галузі настільних систем.