Авіакатастрофа Ан-26: Богдан звинуватив владу в “піарі на крові”

Читати новину: Російською

Колишній очільник Офісу президента України Андрій Богдан, який останнім часом досить різко висловлюється на адресу глави держави Володимира Зеленського і його найближчого оточення, дорікнув владі у піарі на смертельній авіакатастрофі, що сталася ввечері 25 вересня на Харківщині, інформує Абзац.

“Вічна пам’ять померлим і одужання хлопцю який вижив! Одужуй, друже, про тебе ще Голлівуд буде фільми знімати! p.s. Саме противне в цій історії – дешевий піар влади на крові й пам’яті загиблих”, – написав він сьогодні у себе в Facebook.

Богдан не пояснив, що саме він мав на увазі, однак протягом трьох годин його пост набрав приблизно 720 лайків. Загалом на нього відреагували майже 1,4 тисячі користувачів, частина з яких засудили допис колишнього голови ОПУ.

“Саме противне в цій історії… Саме противне – це такі персонажі, які після слів співчуття починають з під днища стукати”, – написала Ірина Іванченко.

“А ви зараз це і зробили”, – зауважила Валентина Кадрова.

Як писав Абзац, унаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва Харківської області загинуло 26 осіб. На борту літака перебувало 27 осіб: 20 курсантів Харківського університету Повітряних сил ЗСУ ім. Кожедуба і сім членів екіпажу. За фактом авіакатастрофи розпочато кримінальне провадження щодо порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України). Слідчі Державного бюро розслідувань розглядають чотири версії катастрофи військового літака під Харковом.

Єдиним, хто вижив в авіакатастрофі, є 20-річний курсант В’ячеслав Золочевський. Сьогодні, 26 вересня, в лікарні його відвідав президент Володимир Зеленський.

Дивіться також: Авіакатастрофа на Харківщині: шокуюче відео з місця трагедії