Азербайджан заявив про захоплення ще шести населених пунктів у Нагірному Карабасі

15 Жовтня армія Азербайджану звільнила село Аріш Фізулінського району, село Дошулу Джебраїльського району, Едіше, Дудукчі, Еділлі і Чірагуз Ходжавендського району


Сьогодні

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про звільнення його армією іще шістьох населених пунктів у Нагірному Карабасі, окупованих Вірменією. Про це Алієв написав у своєму Twitter.

Славна армія Азербайджану звільнила село Аріш Фізулінського району, село Дошулу Джебраїльського району, Едіше, Дудукчі, Еділлі і Чірагуз Ходжавендського району. Хай живе азербайджанська армія!“, – сказав Алієв.

При цьому він наголосив, що Карабах – це Азербайджан.

14 жовтня азербайджанська армія встановила контроль над селами Гарадагли, Хатунбулаг, Гараколлу Физулинского району, Булутан, Меликджанлы, Кемертюк, Теке, Тагасер Ходжавендського району.

Нагадаємо, 10 жовтня міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану, на консультаціях у Москві, за посередництва МЗС Росії, досягли домовленості про перемир’я між їхніми країнами в Нагірному Карабасі. Тим не менш, бойові дії в регіоні тривають.

Як відомо, ескалація в регіоні почалася 27 вересня, коли азербайджанська сторона обстріляла населені пункти, а також військові частини в Карабасі. Потім мотострілкові і танкові підрозділи армії Азербайджану перейшли в наступ на північному, південному і південно-східному напрямках. Уряд Вірменії оголосив воєнний стан в країні.

Анклав на міжнародному рівні визнаний як частина Азербайджану, але перебуває під керівництвом етнічних вірменів з часів війни 1988-1994 років між двома колишніми радянськими республіками.

Джерело