Байден збирається на зустрічі з Путіним говорити про Україну

Президент США Джо Байден збирається обговорити на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним “спектр питань” в американсько-російських відносинах, що включатиме тему України. Про це повідомив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван в коментарі MSNBC.

“Він (Джо Байден, – Абзац) також сказав, що не прагне до ескалації, що він хоче стабільних відносин. І тому він запропонував можливість сісти з Володимиром Путіним у третій країні цього літа, щоб обговорити весь спектр питань в наших відносинах, включаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

На його (Байдена) думку, Сполучені Штати та інші партнери офіційно встануть на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Це те, що ми маємо намір робити, але ми маємо намір зробити це за допомогою дипломатичного спілкування на високому рівні, а не шляхом публічних заяв”.

Читайте також: Російський посадовець у ТКГ визнав територіальну цілісність України, – Арестович

Нагадаємо, Байден запропонував Путіну провести зустріч на вищому рівні в третій країні для обговорення всього спектру проблем, що стоять перед США і Росією. Зустріч планується влітку, але точна дата і країна проведення поки не визначені.