На основі ненадійної системи криптовалюти наполегливо борються за завоювання довіри інвесторів

НОВИЙ ДЕЛІ: Криптовалюти зазвичай трактуються як клас активів, а не як валюта. Навіть уряд заявив, що хоче ставитися до них як до таких. Але будь -який клас активів потребує рою інвесторів, щоб мати міцну екосистему.

В даний час однією з найбільших проблем перед підприємцями криптовалют є здобуття довіри інвесторів. Це іронічно для індустрії, яка базується на блокчейні, також відомій як ненадійна система.

«Регулювання дійсно потрібне. У випадку Uber або Foodpanda, коли люди платять гроші, задоволення відбувається миттєво або в один день. Але що стосується криптовалют, куди люди інвестують протягом тривалого часу, важливо мати систему, яка додасть їм впевненості, що вони отримають гроші, коли вийдуть »,-сказав Сатвік Вішванат, співзасновник та генеральний директор , UnoCoin.

Виступаючи на заході, організованому IAMAI та BACC, він заперечував той факт, що індійським інвесторам сьогодні не вистачає цієї впевненості.

Будь -яка економічна операція вимагає довіри серед залучених сторін. Сьогодні банкам довіряють, оскільки вони визнані та регулюються Резервним банком Індії, який, на думку людей, захистить їх права.

Блокчейн мінімізував рівень довіри, необхідний будь -якому окремому суб’єкту в системі. Вони роблять це шляхом розподілу довіри між різними суб’єктами системи-за допомогою розподіленої книги для перевірки транзакції. Актори, які перевіряють транзакції, мають стимули співпрацювати з правилами, визначеними протоколом.

Це дуже добре працює, коли біткойн або будь -який інший токен використовується як валюта, оскільки система виключає роль банку і, за розширенням, регулятора. Але історія інша, коли криптовалюти розглядаються як клас активів.

Сьогодні інвестор вкладає свої гроші на ринки акцій або боргові папери, тому що існують правила, що захищають їх інтереси. Але у криптовалютах відсутні такі правила. Це причина, чому Резервний банк Індії та урядовці неодноразово попереджали інвесторів інвестувати в них на свій страх і ризик.

«Ми не можемо очікувати, що щось зміниться у настільки інноваційній технології. Це стосується двох аспектів-Інтернету та фінансового світу. Попереднє сильно не розуміють, а друге суворо регулюється. Ці два разом узяті, ви не можете очікувати, що уряд або влада просто приймуть це », – сказав Нішал Шетті, генеральний директор WaxirX.

Таким чином, ці криптопідприємці тепер також прагнуть запровадити нормативні акти для захисту інтересів інвесторів. Вони зрозуміли, що єдина частина системи, а не боротьба з нею – єдиний шлях вперед.

З цим розумінням підприємці погоджуються, що сьогодні у криптовалютних галузей є менше проблем, ніж у тих, що були пару років тому. Навіть уряд виявив певну готовність прийняти їх, а не заборонити прямо.

Багато представників галузі, читаючи між рядками коментарів міністра фінансів та заявами у парламенті, припускають, що Індія вже на шляху регулювання.

«Це важливо. До цього часу ми навіть не були впевнені, що люди в Індії хочуть обговорити крипто або зрозуміти його. Зараз ми створюємо компанії в Індії на мільярд доларів. Настав час показати уряду, що у цьому секторі є сутність ‘, – додав він.

Він порівняв ситуацію з криптовалютами з Інтернетом. Не існує правил, що регулюють весь Інтернет, але регулюються лише його частини. Шетті вважає, що щось подібне станеться і з криптовалютами.

‘Частини крипто будуть регулюватися. Можливо, спочатку будуть правила для стабільних монет (Tether та USD Coin) або, можливо, біржі. Я вважаю, що саме такі норми запровадить Індія. Я сподіваюся, що правила прийматимуться раніше, – сказав Шетті.

Вказівки простіше видавати будь -яким органам влади, оскільки вони не передбачають регулярної логістики запровадження правил. Але якщо такі вказівки будуть опубліковані, це дасть галузі можливість більш ефективно складати своє майбутнє, а також певною мірою усуне невизначеність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *