Ігровий процес Battlefield 2042 представлений для чотирьох спеціалістів

Компанія Electronic Arts представила новий трейлер геймплея для системи спеціалістів Battlefield 2042, який базується на чотирьох класах Battlefield: штурмовик, підтримка, інженер та розвідник. Кожен спеціаліст має одну унікальну спеціальність та рису, але решту завантаження можна налаштувати.

Вебстер Маккей походить з канадських військових і належить до класу Assault. У нього є гачок, який може допомогти йому швидше пересуватися в інші райони. Маккей також володіє спритною рисою, яка дозволяє йому швидше рухатися при наведенні прицілів.

Мері Фальк прослужила в німецькій армії шість років і є медичним бойовиком на основі класу підтримки Battlefield. Її пістолет -сирета S21 запускає шприци, які лікують союзників і завдають шкоди ворогам. Будучи бойовим хірургом, вона може відновлювати збитих ворогів до повного здоров’я при відродженні.

Петро ‘Борис’ Гусковський – російський інженер та експерт зі зброї. У нього є SG-36 Sentry, який автоматично помічає і стріляє по ворогам у певному радіусі. Коли його караульна гармата фіксує ціль, він також усвідомлює позицію противника.

Нарешті, Вікус ‘Каспер’ Ван Дейл з Південної Африки і належить до класу Рекон. Його розвідувальний безпілотник OV-P може виявляти рухомі цілі та дезорієнтувати їх за допомогою вибухів ЕМП. Він також має датчик руху, який попереджає його про наближення ворогів у разі спроби підкрастися до нього, коли він на землі або керує своїм безпілотником.

Всього буде 10 спеціалістів, ще скоро їх буде розкрито. Гравці вимагають відкритої бета -версії для кількох гравців, але EA ще не підтвердила її. Однак, подейкують, що це може відбутися 22 вересня. Вже відбулися деякі зміни балансу геймплея щодо альфи, яка вийде на бета -версію Battlefield 2042, насамперед зміна на Falck S21 Syrette Pistol.

Battlefield 2042 запускається 22 жовтня для ПК, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X | S.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *