‘Battlefield 2042’ відкладається майже на місяць

Майбутній запис шведського розробника відеоігор Dice у серії Battlefield ‘Battlefield 2042’ затримався майже на місяць, повідомила в середу материнська компанія Dice. Тепер гра вийде 19 листопада замість 22 жовтня.

За даними The Verge, від імені команди Battlefield 2042 Оскар Габріельсон, студія GM at Dice, сказав у своєму зверненні: ‘Побудова нового покоління Battlefield під час глобальної пандемії створила непередбачені виклики для наших команд розвитку’.

Він також додав: «Враховуючи масштаби та масштаби гри, ми сподівалися, що наші команди разом повернуться до наших студій, коли ми рухатимемось до запуску. З огляду на поточні умови, що не дозволяють цьому безпечно статися, і з усією важкою роботою, яку команди виконують вдома, ми вважаємо, що важливо витратити додатковий час, щоб реалізувати бачення Battlefield 2042 для наших гравців ”.

Однак Габріельсон також сказав, що новини про майбутній відкритій бета-версії гри будуть опубліковані пізніше цього місяця, тому у шанувальників, можливо, незабаром з’явиться можливість спробувати гру до відкладеного запуску.

«Battlefield 2042» – остання гра, яка частково затримується через труднощі, спричинені пандемією.

Інші приклади включають ‘Останні з нас, частина II’, яка була відкладена приблизно на місяць у 2020 році; ‘Halo Infinite’, який був відкладений на вихідний вихід у листопаді 2020 року, який співпав би із запуском Xbox Series X / S; та ексклюзивний ‘Deathloop’ PS5, який був випущений у вівторок після двох затримок, пов’язаних з COVID-19.

Згідно з The Verge, після виходу ‘Battlefield 2042’ буде доступний на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S та ПК. (АНІ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *