Незабаром вийде бета-версія Battlefield Mobile; можна завантажити з магазину Google Play

Бета-версія Battlefield Mobile для Android: шанувальникам Battlefield може не сподобатися, що їм доведеться чекати до 2022 року, щоб мати можливість грати на своїх смартфонах і планшетах, а гра, яка була оголошена ще у квітні, все ще знаходиться в стадії розробки та бета-тестування триває під час підготовки компанії до запуску.

Однак, хоча сама гра запускається наступного року, це не означає, що всім геймерам доведеться почекати до того часу, щоб спробувати мобільну версію Battlefield Mobile. Фактично, сама EA нещодавно оголосила, що бета-версія Battlefield Mobile для Android вже проходить тестування і буде доступна для більшої кількості гравців по всьому світу, згідно з новим звітом.

Відповідно до поширених запитань, які нещодавно опублікувала EA на своєму вебсайт, компанія вже розпочала тестування бета-версії Battlefield Mobile для Android на Філіппінах та в Індонезії. Однак геймери в інших регіонах, ймовірно, задаються питанням, коли вони зможуть завантажити та спробувати гру самостійно. За словами компанії, незабаром бета-версія Battlefield Mobile для Android також з’явиться в інших регіонах.

Після того, як бета-версія Battlefield Mobile для Android стане доступною для тестування у вашому регіоні, ви можете просто перейти до магазину Google Play і завантажити гру. Його слід вказати як ‘Дочасний доступ’ у магазині Google Play. Однак немає жодного слова про мінімальні системні вимоги для телефонів Android, щоб грати в майбутній бета-версії Battlefield Mobile для Android. Гра також не дозволить взаємодії або безперервності з версією гри для ПК, а бета-версія буде застосовуватися лише до користувачів Android.

У бета-версії Battlefield Mobile для Android буде використовуватися косметика, схожа на Fortnite, як покупка в додатку, тоді як геймери також повинні мати можливість придбати ‘бойовий пропуск’ та інший вміст, який не повинен впливати на природу гри, яку можна безплатно грати. Очікується, що гра вийде на мобільних пристроях у наступному році, але поки немає інформації про те, чи (і коли) буде доступна бета-версія iOS для геймерів для тестування, як, наприклад, поточна бета-версія Battlefield Mobile для Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *