Заборона Battlegrounds Mobile India: Ось все, що вам потрібно знати про автоматичну заборону BGMI

Заборона Battlegrounds Mobile India: Ігри Battle Royale, такі як PUBG Mobile, Fortnite та Battlegrounds Mobile India (BGMI), дуже популярні своїми короткими, інтенсивними раундами виживання, які включають велику групу гравців, які борються між собою, щоб стати останнім. залишити на місці і тим самим виграти гру. BGMI – надзвичайно жорстока гра. Однак одна з найбільших проблем гри Battlegrounds Mobile India – це обман, який є загрозою для законних гравців. Багато компаній мають власні заходи проти обману, які досить ефективні у вживанні заходів. У попередженні гравцям творець BGMI Крафтон нещодавно виявив, що його системи могли цілодобово стежити за грою і вловлюватимуть їх, якщо вони обманюватимуть під час гри. По суті, Крафтон добре підготовлений до того, щоб обманути гравців із забороною BGMI.

У нещодавній публікації в блозі Крафтон пояснив, що індійська версія PUBG Mobile, або BGMI, використовує “цілодобову систему безпеки”, яка може виявляти гравців, які намагаються використовувати нелегальні програми в грі. «Якщо виявляється, що в обліковому записі використовується незаконна програма, він автоматично блокується в режимі реального часу. Можливо, ви натрапили на сповіщення, яке повідомляє про шахрая в режимі реального часу. ‘ Станом на минулий четвер на веб -сайті Krafton було зазначено, що він назавжди заборонив 1,98,194 акаунтів лише між 27 серпня та 2 вересня.

На додаток до заходів, вжитих проти окремих правопорушників на BGMI, Крафтон також стверджує, що вони відстежують Інтернет на предмет ‘просування/незаконного використання програм’ на таких сайтах, як YoutTube, і ‘санкціонують їх вручну’. ‘Будь -які канали, які рекламують/пропагують використання незаконних програм, ми наполегливо працюємо над їх блокуванням’, – сказав Крафтон, закликаючи геймерів на Battlegrounds Mobile India звертатися до служби підтримки клієнтів, якщо знайдуть якісь канали, що рекламують ці незаконні програми.

Крафтон також заявив, що оскільки в емуляторі було легше використовувати обман і нелегальні програми, наразі немає планів щодо підтримки емуляторної версії гри BGMI. Емулятори можуть дозволити геймерам, які не мають смартфона Android, спробувати гру на своїх комп’ютерах під час емуляції мобільного пристрою.

Тим часом Крафтон зайнятий підготовкою до запуску PUBG: New State в Індії, і нещодавно розпочалася попередня реєстрація на гру як на iOS, так і на Android. Користувачі можуть зареєструватися, щоб отримати гру одразу після її запуску в майбутньому на iOS та Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *