Найкраща зарядна станція DualSense: найкращі зарядні пристрої для контролерів PS5

Хоча час роботи акумулятора DualSense кращий, ніж у DualShock 4, він все одно не працює майже так довго, як контролер Xbox з парою AA. Час роботи акумулятора для DualSense перевищує близько 12 годин, але з іграми, які використовують більше таких функцій, як адаптивні тригери, гул, внутрішні динаміки та світлові ефекти, цю кількість можна практично скоротити навпіл. Ось чому є сенс завжди тримати контролери зарядженими між сеансами гри. Найкращий і найзручніший спосіб зробити це – скористатися зарядною станцією. Нижче ми зібрали найкращі зарядні станції DualSense для PS5.

Звичайно, якщо ваш контролер загине під час гри-а у вас є лише один-вам все одно доведеться підключити його до консолі, щоб продовжувати грати. Оскільки кабель USB-C, що входить до комплекту, недостатньо довгий, щоб бути практичним для більшості налаштувань, можливо, вам захочеться інвестувати в довший кабель, такий як цей 16-футовий кабель, сумісний з контролерами DualSense та Xbox Series X | S.

Завжди вважають за краще використовувати офіційний варіант, коли це можливо для таких продуктів, як зарядні станції, тому не дивно, що зарядна станція DualSense від PlayStation – наш найкращий вибір тут. Ця зарядна станція відповідає білому контролеру та консолі DualSense, а також служить док – станцією для утримання ваших контролерів. Він заряджає відразу два контролери та повністю заряджає обидва контролери приблизно за три години – стільки ж часу потрібно для зарядки через порт USB на PS5. Контролери зсуваються на місце і загоряються, вказуючи на те, що вони заряджаються. Зарядна станція DualSense від PlayStation, як правило, надходить у продаж і на складі, але ви можете купити її за 30 доларів на GameStop прямо зараз.

Для стороннього варіанту, який коштує близько 20 доларів, ми рекомендуємо зарядну станцію NexiGo Dobe. Ця зарядна станція схожа на офіційну, а також заряджає відразу два контролери. Він здатний заряджати два контролери DualSense приблизно за три години. Зарядна станція NexiGo має вбудовану технологію безпеки для запобігання надмірному заряджанню та світлодіодне підсвічування, яке дозволяє вам дізнатися про стан соку контролерів.

Зарядна станція DualSense від Oivo коштує лише 8 доларів і має середній рейтинг користувачів 4,6/5 з майже 2000 відгуків на Amazon. Цей комплект поставляється з USB-C ключами, які потрібно увімкнути до контролера для підключення. Ви отримуєте їх чотири, тому, якщо один зламається, у вас будуть додаткові послуги. Зарядна станція Oivo має світлодіодні індикатори, які блимають під час зарядки, і перемикач для вимкнення станції. За ціною це хороший варіант, особливо якщо вам потрібні декілька станцій. Однак, він буде заряджати контролери до 70% місткості акумулятора через технологію захисту DualSense.

Зарядна станція DualSense від InnoAura є ідеальним варіантом для тих, хто багато подорожує завдяки своїм компактним розмірам. Це просто тонкий док – станція, яка підтримує одночасну зарядку двох контролерів. Як і опція Oivo, зарядна станція DualSense від InnoAura приваблює своєю низькою ціною (всього 7 доларів), що робить її надійним вибором для тих, хто шукає кілька доків або одну для зберігання у сумці.

Хоча основною точкою продажу цього варіанту може бути підставка PS5 з вбудованим вентилятором охолодження, у комплекті також є зарядна станція для двох контролерів. Ця станція здатна повністю зарядити два контролери приблизно за 2,5 години. На задній панелі також є ігровий стелаж, в якому зберігається 12 футлярів для ігор PS5. Якщо вам подобається встановлювати ваш PS5 вертикально, універсальна підставка та зарядна станція Oivo-це відмінний варіант, який містить все необхідне в одному місці, зменшуючи безлад. Хоча він має цінову ціну в 60 доларів, ви можете придбати її майже на 50% знижки на Amazon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *