Найкращі ігри з покемонами, від найгірших до найкращих

Покемони майже відразу захопили світ штурмам. Мультимедійний злодій став відомий великою кількістю аніме-мультфільмів, блокбастерів, іграшок, торгівельної карткової гри, одягу, предметів колекціонування та, звичайно, відеоігор. Це непогано для скромної маленької японської рольової гри про вилов диких істот. Ядром Покемонів завжди була головна серія рольових ігор, яка залучала пристрасну базу фанатів і навіть породила яскраву сцену турніру. Кожна з цих рольових ігор додала нові елементи та особливості до тривалої франшизи, але деякі, безумовно, були більш впливовими, ніж інші. Ми уважно розглянули кожну основну гру з покемонами та визначили, які з них лише надріз вище. Ось усі найкращі ігри з покемонами, від не дуже ефективних до суперефективних.

10. Pokemon Black and White 2

Pokemon Black and White 2
Pokemon Black and White 2

Усі ігри з покемонами вільно відбуваються у спільному Всесвіті, але Black and White 2 – єдине реальне канонічне продовження серії. Дії, розгорнуті через два роки після Покемонів Чорно-Білого, обертаються навколо відродження Team Plasma. Хоча це відбувалося в тому ж регіоні, на ньому були представлені нові міста та райони, які були недоступні в першій грі, і кілька нових механіків. Серед них-Всесвітній турнір з покемонів, на якому були представлені відомі тренери з історії серіалу та нова бічна гра PokeStar Studio. Але хоча це було приємним продовженням і без того міцної гри в покемонів, це було трохи менше роману і не представляло звичайного ступеня змін, який ми бачимо в абсолютно новому поколінні покемонів.


9. Pokemon: Let’s Go

Pokemon: Let's Go
Pokemon: Let’s Go

Ця гра Switch стала чимось на кшталт розминки, а шанувальники з нетерпінням чекали абсолютно нового покоління Sword and Shield. Pokemon: Let’s Go взяв підказку від класичного Pokemon Yellow, що містить схожу систему зору та друзів. Цього разу вашим приятелем може бути Пікачу або Іві, залежно від того, яку версію ви грали. Структура, по суті, була римейком оригінального Pokemon Yellow, тому в ній була представлена ​​та сама оригінальна колекція зі 151 монстра, що була нещодавно відтворена у високоякісному стилі Switch. Let’s Go був милим поверненням і хорошим способом залишатися зайнятим, чекаючи прибуття нового покоління. Він також представив покемонів, що роумінг на відкритому повітрі-функція, яка залишилася у Sword and Shield-і мала спрощену систему захоплення, яка була дуже схожа на Pokemon Go.


8. Pokemon Black and White

Pokemon Black and White
Pokemon Black and White

Чорно-білий покемон став другим новим випуском на Nintendo DS, після Diamond і Pearl, і включав нові функції, такі як зміна пір року, які відкривали б нові області та впливали на зовнішній вигляд декількох покемонів. Ви також можете взяти участь у потрійних битвах з командою з трьох покемонів, дозволяючи застосовувати деякі більш складні бойові тактики, такі як комбіновані ходи. З усім тим, це було п’яте покоління серії, широко відомої як дуже ітеративна, і DS вже отримала свої нові записи, тому деякі гравці та критики починали втомитися від цієї формули.


7. Pokemon Diamond and Pearl

Pokemon Diamond and Pearl
Pokemon Diamond and Pearl

Pokemon Diamond та Pearl були іншими записами DS і зробили більший резонанс на платформі завдяки використанню переваг нового обладнання. Основні зміни в ігровому процесі від решти серії були мінімальними, що полягали в тонкій настройці, подібній до типів атак, і доданні міні гри Pokemon Contests. Але Алмаз і Перлина найбільш помітні першою появою Глобальної торгової станції, або GTS. Скориставшись бездротовим з’єднанням DS, гравці з усього світу могли підключатися та обмінювати своїх захоплених монстрів. Торгівля була основою ідентичності серії з самого початку, і це було великим нововведенням, яке допомогло реалізувати весь потенціал концепції. Хоча ранні кроки в Інтернеті були незграбними та незграбними за сучасними стандартами, вони допомогли відкрити шлях Nintendo для продовження ітерації за допомогою своїх функцій онлайн-торгівлі. Ці ігри також планують отримати римейки під назвою «Блискучий діамант» і «Сяюча перлина» на Nintendo Switch пізніше цього року.


6. Pokemon Sun and Moon

Pokemon Sun and Moon
Pokemon Sun and Moon

Другий запис про покемонів Nintendo 3DS відчутно відрізнявся від багатьох попередників. Можливо, частково через нову тропічну обстановку, вільно засновану на Гаваях, під назвою Алола, навколишнє середовище та вигляд персонажів сильно відрізнялися від усього, що було раніше. Гра також включала кілька нових функцій, таких як підвищений рівень налаштування персонажів. Він також приніс нові алоланські форми покемонів, регіональні варіанти класичних улюбленців, які, згідно зі знаннями, еволюціонували по-різному в залежності від оточення. Ця ідея буде просунута в наступних Sword and Shield, і це досить популярна функція, і ми очікуємо, що вона продовжиться ще далі. Сонце та Місяць також були унікальні тим, що лише через рік після їх першого випуску з’явилася пара розширених видань – Ultra Sun та Ultra Moon.


5. Pokemon Sword and Shield

Pokemon Sword and Shield
Pokemon Sword and Shield

Останні ігри в каноні покемонів для Nintendo Switch внесли деякі суттєві зміни, деякі популярніші за інші. Найбільш суперечлива зміна відбулася ще до виходу гри з оголошенням, що The Pokemon Company порушить традиції та більше не матиме підтримки для всіх попередніх покемонів, оскільки Pokedex набрав чималих розмірів. Однак він додав загалом 81 нового монстра, а також 13 регіональних варіантів.

Sword and Shield обміняв попередні дві ігри Mega Evolutions на новий елемент зростання ваших покемонів до розміру кайдзю за допомогою Gigantimaxing-що йшло рука об руку з новим механіком-гігантом-рейдовим босом. Ігри також представили Wild Area – спеціальні зони в ігровому світі, наповнені видимими дикими покемонами, які безкоштовно роумінгують. У Дикій зоні у вас був вільний контроль над камерою, щоб охопити покемонів та залучати їх за бажанням до битв та захоплення.

Pokemon Sword and Shield також є першими покемонами, які впровадили масштабні розширення після запуску. Пакети DLC Isle of Armor та The Crown Tundra з’явилися відповідно влітку та восени після випуску та знову представили частину покемонів, які були видалені з початкової гри, разом з новими покемонами та варіантами.

4. Pokemon Ruby and Sapphire

Pokemon Ruby and Sapphire
Pokemon Ruby and Sapphire

Game Boy Advance представив третє покоління ігор покемонів, Ruby та Sapphire. До цього моменту було встановлено шаблон того, якою буде нова гра в покемонів: ще одна вантажівка монстрів для збору, нова історія та деякі нові функції. Цього разу ігри отримали графічне оновлення від версій Game Boy разом з подвійними битвами, які використовують одночасно двох покемонів. Ці версії також принесли здібності покемонів для подальшої стратегічної настройки. Крім того, ви можете підключати до чотирьох гравців одночасно замість двох. Водночас деякі гравці відчули, що серія вже почала набувати популярності, а складності з імпортом покемонів з попередніх поколінь Game Boy викликали певний ажіотаж у шанувальників.


3. Pokemon X and Y

Pokemon X and Y
Pokemon X and Y

Перші записи про 3DS, Pokemon X та Y, були випущені у 2013 році, але залишалися популярними протягом тривалого часу через їхню надзвичайну якість, збалансованість ігор та багатство функцій. Ці записи першими використали повністю 3D-презентацію та представили новий тип феї покемонів, щоб допомогти врівноважити потужний тип дракона. Це покоління також представило нову Mega Evolutions, яка дозволила б повністю розвиненим покемонам тимчасово набути особливої ​​нової форми. На додаток до всього, ігри все ще наповнені новим змістом та функціями якості життя, такими як небесні битви, битви з ордами та режим, подібний до Тамагочі, під назвою Pokemon-Amie. Хоча вони дотримувалися традицій, як і багато інших ігор з покемонами своєї епохи, X і Y були достатньо добре продумані, щоб шанувальники не дуже заважали.


2. Pokemon Red, Blue, and Yellow

Pokemon Blue, Red, and Yellow
Pokemon Blue, Red, and Yellow

Оригінальні ігри, які започаткували глобальне явище. У цих класичних іграх Game Boy не вистачає тієї підгонки та оздоблення, яка з’явиться в наступних ітераціях франшизи, але вони все ще неймовірно добре тримаються. Тут представлені всі основні твори, які роблять гру з покемонами чудовою, включаючи довгу історію, що ловить монстрів, чарівну музику з чіптюном, персонажа-суперника, що тисне за тобою, і, звичайно, існування рідкісних і важко знайти легендарних покемон. Ці ігри задали шаблон для всього, що мало слідувати, і включали деякі з найвідоміших за весь час дизайнів покемонів, таких як Чарізард, Пікачу та Генгар.

Покемон Червоний і Синій були випущені першими, заохочуючи крос-ігровий торговий аспект, який продовжує залишатися основним елементом серії. Лише через рік в Америці з’явився ‘Жовтий покемон’, який скористався масовою популярністю покемонів із вдосконаленою версією, яка віддала пряму пошану популярному аніме-мультсеріалу. У жовтому кольорі, замість того, щоб вибрати свого початкового покемона, вам дають на телебаченні Пікачу, як і Еша (хоча ви можете отримати три стартери пізніше). Так само як і в аніме, ваш початківець Пікачу залишається своїм милим маленьким «я» і ніколи не перетворюється на Райчу. Деякі з тренерів також були або додані, або їх зовнішній вигляд змінився на більш схожий на аніме-серіал.


1. Pokemon Gold, Silver, and Crystal

Pokemon Gold and Silver
Pokemon Gold and Silver

Розташовані між скромним початком серіалу та відчуттям дежавю, що з’явилося у багатьох його продовженнях, «Покемон Золото» та «Срібло» були спробами другого курсу, які вразили багатьох шанувальників. Випущені на Game Boy Color, ці продовження повернули всіх оригінальних покемонів з червоного та синього з новим покращеним виглядом, додавши ще 100 нових кишенькових монстрів для збору. Як і Червоний та Синій, він сильно залежав від торгового механіка, а Золото та Срібло пропонували дещо інші колекції, щоб заохотити тренерів до спілкування зі своєю спільнотою та друзями.

Але далеко не просте відновлення, Pokemon Gold і Silver представили серії майже стільки ж нових механік та функцій, як і оригінал. Вони включали цикл день-ніч та тижневий календар, тому певні покемони з’являлися лише в певний час доби або у певні дні тижня. Покемон отримав здатність зберігати предмети, які б відновили здоров’я або покращили пасивну статистику. Золото та Срібло представили нових «блискучих» покемонів, надзвичайно рідкісних варіантів з особливим забарвленням та покращеною статистикою. Вони також додали не один, а два нові типи покемонів: сталевий і темний, щоб протистояти отруєнням та екстрасенсорним покемонам відповідно. І вони запровадили розведення покемонів, що дозволило гравцям з’єднати улюблених монстрів, щоб виробити нове яйце, яке вилупилося б у покемона, який успадкував бонуси від своїх батьків.

Покемон Золото і Срібло залишається однією з найбільш насичених ітерацій у франшизі. На додаток до восьми тренажерних залів у регіоні Джонто, ‘Золотий’ і ‘Срібний’ повернули гравців до початкової настройки ‘Канто’ для другого набору значків, ефективно зробивши враження, ніби дві гри в одній.

Золоте та срібне покемони все ще вважаються багатьма шанувальниками знаком серії. Як і червоний і синій, золото і срібло отримали покращену версію під назвою Pokemon Crystal. Це було в основному схоже на золото і срібло, хоча воно мало кілька помітних доповнень. Він дозволив гравцям уперше вибрати стать свого персонажа, він додав нові анімації початку бою, а також представив Бойову вежу для рукавиці поєдинків покемонів. Золото та Срібло також отримали рецензії критиків, Heartgold та Soulsilver, на Nintendo DS у 2009 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *