Найкращі гоночні ігри Xbox One: 20 варіантів, які також можна зіграти на Xbox Series X

Найкращі гоночні ігри на Xbox One майже такі ж різноманітні, як і швидкі автомобілі, на яких ви в них їдете. Хочете здійснити круїз навколо чудового візуалізації англійської сільської місцевості у шаленій пригоді у відкритому світі? Ви охопили Forza Horizon 4. Прагнете імітувати гоночні гострі відчуття регульованого спорту? F1 2021 та MotoGP 21 мають циферблати, з якими можна возитися, і перемикаються на натискання. Хочете яскравий та блискучий образ класичної аркади? Ремастеринг Burnout Paradise і Need for Speed: Hot Pursuit Remastered для вас. А може, ви просто хочете бути антропоморфним талісманом, кидаючи тупими предметами на друзів і ворогів? Crash Team Racing Nitro-Fueled приносить вумпу, а шарфи Sonic Team Racing-собаці чилі.

Минуле покоління Microsoft часто намагалася створити великі ексклюзиви AAA для Xbox One. Однак найбільший виняток? Гонки. З двома обертами на Forza-одній з найбільших франшиз студії-обидві присвячені спалюванню гуми, Xbox став потужним гоночним ігровим обладнанням (що відображено у вражаючому виборі ігор для водіїв на Xbox Game Pass). І, як ми побачимо у цьому списку, навіть за межами стайні гонщиків Forza, консолі Microsoft цілком можуть бути найкращим місцем для розміщення шин на віртуальному тротуарі. Це найкращі гоночні ігри на Xbox One та Xbox Series X. Багато з перелічених нижче ігор мають безкоштовні покращення Xbox Series X.

Для отримання додаткових пропозицій щодо ігор Xbox перегляньте наші списки найкращих ігор Xbox Series X та найкращих ігор Xbox One. І якщо вам випадково належить PS4 або PS5, обов’язково подивіться наш список найкращих гоночних ігор PS4.

Art of Rally-це, мабуть, найунікальніша гра у цьому списку як гоночна гра, яка уникає дратівливого графічного реалізму на користь зверху, низькополімерного захоплення цього виду спорту. Відбуваючись під час «Золотого віку» ралі-гонок, кампанія «Мистецтво ралі» доручає гравцям проводити перегони в одному місці за кожен рік бігу спорту 1967-1996 років. Ці місця-від Фінляндії до Кенії тощо-розбиті на менші, чітко виділені та барвисті доріжки. Незважаючи на грайливий вигляд, Art of Rally-серйозний гонщик з елементами управління, які перетинають межу між аркадою та стилем sim. Якщо ви втомилися від перегонів, існує відкритий режим Free Roam для вивчення, де ви можете шукати різні предмети колекціонування, наприклад, окремі букви з написом «RALLY» та Time Attacks для завершення. Це зовсім інший погляд на гонщика, і передплатники Game Pass можуть забрати його без додаткових витрат як на ПК, так і на консолях.

Burnout Paradise Remastered представив класичну пісочницю Criterion 2008 на ПК та сучасні консолі з покращеною графікою та ігровим процесом, який уміє збалансувати дослідження відкритого світу, захоплюючі перегони, повільні аварії та колекційне полювання, яке знають і люблять любителі. Щоб розпочати виклик у райському місті, ви просто під’їжджаєте до світлофора і крутите колеса. В результаті кожен простір цього відкритого світу, який простягається від міст до гір, є потенційною гоночною трасою. Якщо вам подобається формула Forza Horizon 4, Burnout Paradise Remastered-це чудовий спосіб відчути улюблену, ранню запис у жанрі гонщиків з відкритим світом. Цей ремастер доступний для абонентів Xbox Game Pass без додаткових витрат як на ПК, так і на консолях.

Mario Kart недоступний на Xbox, але Crash Team Racing на нітро-пальному дуже подобається. Однак велика відмінність полягає в тому, що хоча будь-хто може забрати Mario Kart і легко виграти деякі гонки, Crash Team Racing на нітро-пальному з самого початку жорсткий, як цвяхи. Рімейк Beenox картингового гонщика Naughty Dog 1999 року збирає курси з оригінальної гри PS1 (Crash Team Racing), а також додатковий контент з його продовжень, Crash Nitro Kart та Crash Tag Team Racing. Ця караюча партійна гра вимагає, щоб гравці фінішували першими в гонці, перш ніж розблокується наступний курс, і повільно завершують курси.

Барвистий позашляховик із глобальними треками та голосовим талантом світового класу від опор Naughty Dog Нолана Норта та Трою Бейкера, Dirt 5-це блискуча аркадна назва з прекрасними локалями та приголомшливими ефектами частинок. Маючи приблизно 80 треків та велику кількість онлайнових та офлайн -режимів, виступ Codemaster 2020 вартий вартості входу, особливо якщо у вас вже є Xbox Game Pass, де гра доступна як на консолях, так і на ПК.

Значно складніший позашляховик, ніж Dirt 5, Dirt Rally 2.0-сильний аналог гонок в аркадному стилі основної серії. Якщо ви шукаєте складні перегони в чудово відтворених місцях, Dirt Rally 2.0 охоплює вас. Гра включає шість локацій у реальному світі, безліч доріжок і більше 50 автомобілів. Налаштуйте свою поїздку, керуйте своєю командою або просто бігайте до душі в сильній симуляторі Codemaster 2019. Цей ралійний гонщик доступний для абонентів Xbox Game Pass як на ПК, так і на консолях.

Вирвіть гоночне колесо і приготуйтеся до швидкої поїздки або зіткнення, намагаючись… тепер з додатковими емоційними ставками. F1 2021 представляє повноцінну кампанію ‘Точка перелому’ до довготривалої серії. Щоб не плутати з вашим типовим режимом кар’єри «раса-купа-гонок», кампанія тут орієнтована на історію, коли гравці надягають шоломи одного з двох персонажів: новачка на початку своєї кар’єри або досвідченого гонщика. наближається до фінішу. Останнім часом подібні речі стають все більш поширеними-див. Longshot Madden NFL-і це бажаний спосіб познайомити гравців з механікою гри, а також дати їм підстави інвестувати. Крім того, F1 2021 включає режим кар’єри для двох гравців та гру на розділеному екрані. Якщо нічого з цього не робить для вас, режим «Моя команда» дозволяє створити водія та керувати його командою протягом сезону. А більш короткі режими, такі як Time Trial та можливість скоротити тривалість сезону, означають, що навіть якщо у вас немає багато часу, ви все одно можете отримати багато гонок.

Ця приголомшлива гра з відкритим світом пропонує гравцям величезну англійську сільську місцевість для вивчення та широкий вибір автомобілів, щоб досліджувати її. Що ще цікавіше, курси постійно змінюються у відповідь на погоду. Отже, озеро, яке може бути непрохідним влітку, може стати крижаним містком, який можна буде ковзати взимку. З безліччю побічних дій, які ви можете взяти участь, прекрасними середовищами для спостереження та асинхронною багатокористувацькою грою у стилі Death Stranding, яка наповнює ваш світ іншими гравцями, Forza Horizon 4-це чудова гоночна гра (а для шанувальників RPG-достатньо доказів того, що розробники Playground Games мають потенціал створення зіркової гри «Байка»). Ми з нетерпінням чекаємо продовження цього року, Forza Horizon 5, яке перенесе подію до Мексики. Ця назва, опублікована Microsoft, доступна для підписників Game Pass на консолі та ПК.

Остання партія в більш реалістичній серії Forza Horizon, Forza Motorsport 7, упакована у колосальних 700 автомобілів для збору та рендерингу їх у копіткі графічні деталі. Найновіша гоночна гра Turn 10 Studios може похвалитися більш ніж 100 треками з погодними ефектами, які додають інтересу маршрутам навіть після того, як ви їх неодноразово грали. Додайте набір опцій спеціальних можливостей, і цю назву, орієнтовану на симулятора, набагато легше перейти, ніж інші реалістичні гонщики, такі як Project Cars 2. І, якщо ви відчуваєте себе готовими до більш крутого виклику, включення For Mod Motorsport 7 карт моди дозволить досвідченим гравцям запровадити складніші цілі для отримання більшої винагороди. Заберіть його на ПК або консолі без додаткових витрат за допомогою Xbox Game Pass.

Ця перезавантаження 2019 року пропонує безліч гоночних дисциплін для освоєння – від вуличних до NASCAR і не тільки. Трохи ближче до речей, ніж серія Codemaster’s Dirt, і ближче до аркадного кінця спектра, ніж ігри Codemaster’s Dirt Rally, GRID-це гонщик середнього рівня, якому вдається запропонувати багато дій, при цьому досить прискіпливий для люди, які хочуть зазирнути під капот. Незважаючи на те, що вибір трас досить обмежений, Grid зберігає цікавість завдяки своїй системі Nemesis, яка змушує NPC AI розвивати образи, якщо ви їдете занадто агресивно під час перегонів. Виштовхнути когось із колії? Не дивуйтеся, якщо вони відштовхнуться, коли ви найменше цього очікуєте. Це акуратний штрих і допомагає зберегти цікавий режим кар’єри Grid. Якщо ви хочете грати з друзями, Grid пропонує різноманітні онлайн -режими.

Inertial Drift задає важливі запитання на кшталт: ‘Що якби дрифтинг був 90% того, що ви робили в гоночній грі?’ Щоб відповісти на це запитання, цей гонщик 2020 року, затінений кельмом, прив’язує кермо до лівої палиці та дрейфує до правої палиці-крок, який передбачає значно більш тонкий підхід на поворотах, ніж більшість гонщиків може це забезпечити. Кожен із 16 автомобілів у грі прив’язаний до іншого гонщика і відчуває себе по -різному, коли ти вузько пробігаєшся по 20 треках гри. В одиночній, локальній 1-проти-1 та в онлайновій багатокористувацькій грі Inertial Drift пропонує чудовий ретро-футуристичний світ, який працює як ніщо інше на ринку.

З MotoGP 21 розробник Milestone відтворює сезон 2021 року з більш ніж 20 трасами та 120 офіційними гонщиками. Ця велоперегонна гра пропонує гравцям можливість бігати на рівні землі з надійною керованістю та керувати сезоном з висоти пташиного польоту. MotoGP 21 не надто відрізняється від попередніх записів, але грати трохи краще. Велосипеди володіють більшою чутливістю і відчувають неймовірну чуйність. А.І. також досить розумний, оскільки MotoGP 21 впроваджує ту саму систему машинного навчання, що й інший гонщик Milestone у цьому списку, Ride 4. Новачки повинні знати, що цей велосипедний симулятор досить жорсткий, але його можна налаштувати за допомогою крива складності набагато ніжніше. Крім того, є хороший підручник, якщо це ваш перший виїзд або вам просто потрібно нагадати про деякі основи. Хоча навіть із цими змінами, перемога потребує більшої стратегії, ніж можна було очікувати.

Ніби їздити по колу? NASCAR Heat 5 для вас. Цей симулятор справжній для того виду спорту, який його надихнув, наповнений приблизно 40 овалами для прискорення, уповільнення, прискорення, уповільнення, прискорення та уповільнення, поки ви не досягнете фінішу. NASCAR Heat 5 – це перший запис у серії, розроблений компанією 704Games, і не сильно змінюється порівняно з попередньою грою NASCAR Heat 4, розробленою Monster Games. Незважаючи на те, що це не революційно, запис 2020 року є надійним, з елементами управління водінням, які можна налаштувати, щоб перекосити більше симу або більше аркад, залежно від того, на що ви налаштовані, або налаштуватись на рівень вашого майстерності.

In Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (оновлення 10 -річчя для оригіналу Criterion 2010 року) гравці грають як вуличні гонщики, так і як поліція, яка має намір їх знищити. Ігровий процес поділений на дві групи. На деяких рівнях гонщики намагаються втекти від поліції, скидаючи пастки з шипами та розбігаючи свої автомобілі з дороги. В інших поліцейські переслідують швидкість, сподіваючись завдати достатньої шкоди своїм автомобілям, щоб зняти їх з експлуатації до встановленого терміну. Це розумна задумка, яка дає різноманітність у 15-годинній кампанії гри. У ремастері 2020 року представлено багатокористувацьку гру для кросівок на PS4, Xbox One, Nintendo Switch та ПК, тому кожен може взяти участь у дії. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered доступний на консолі за додаткову плату за допомогою Xbox Game Pass.

До цього запису серія Project Cars злегка божевільних студій була відома тим, що підходила до жанру перегонів із важким моделюванням. Але з Project Cars 3 серія відмовилася від вибагливої ​​обробки для чогось більш доброзичливого до мейнстрімових гравців. В результаті виходить гра, яка насправді не схожа на Project Cars, але все-таки досягає успіху в забезпеченні гоночних гострих відчуттів для менш досвідчених гравців. Тим не менш, якщо ви грали в попередні записи та очікуєте більшого того ж, не робіть цього. Труднощі, обробка та штучний інтелект були різко перероблені.

Остання публікація серії мотоциклів Milestone, Ride 4 2020 року,-це складне заняття у велоперегонах у стилі сим, де представлені десятки треків на трьох континентах, динамічна погода та сотні велосипедів для розблокування, їзди та налаштування протягом 30-годинної кампанії та конкурентна багатокористувацька гра. Ride 4 також може похвалитися режимом витривалості, де гравці можуть перевірити свої здібності у тривалих заїздах, укомплектованих піт -стопами. Конкуренти в одиночній грі працюють на базі A.N.N.A. (Агент зі штучних нейромереж), система машинного навчання, яка робить для деяких розумних А.І. Це значний гоночний досвід, але його крута складність прямо за воротами означає, що Ride 4 може бути не найкращим місцем для початку для новачків. Але, якщо ви зможете подолати ранні горби, Ride 4 – це глибока симулятор з вражаючими можливостями налаштування та безліччю велосипедів.

Team Sonic Racing – це барвистий гонщик картингів із зображенням Sonic, Tails, Knuckles та цілої низки інших антропоморфних тварин у великих стартах, розроблених компаніями Little Big Planet 3 та Sackboy: A Big Adventure від Sumo Digital. Завдяки розумній командній механіці Team Sonic Racing-це багатокористувацька аркадна гра для гравців усіх рівнів майстерності, де досвідчені гонщики можуть допомогти новачкам, які мають труднощі, залишаючи за собою порив вітру. Кожен із 21 курсів запам’ятовується, з великою кількістю петель, що протидіють тяжінню, якими відомий Сонік, чудовим та різноманітним досвідом та перешкодами, які добре поєднуються з темою кожного етапу. Режим ‘Пригоди’ – це слабке місце, але в іншому цей пакет досить надійний і, як правило, далеко не крутий.

Продовження Ubisoft 2018 року приносить гострі відчуття та розливи у всьому континентальному США, але його найцікавішою особливістю є можливість перемикатися між літаками, човнами та автомобілями на льоту. Пролітаєте над озером і бачите бухту, яку хочете розвідати на рівні моря? Перейдіть на човен, і ваша поїздка миттєво обміняється, відправивши вас у вільне падіння до води. Це крута хитрість, яка нагадує нам про підхід Grand Theft Auto 5 до кількох дійових осіб, але тут набагато швидше. Crew 2 в деякому роді трохи грубий, але задумка мені неймовірно крута, і досліджувати цілу країну в цьому аркадному гонщику – радість.

Ігри TrackMania задають інтригуюче питання: що, якби ви могли бути одночасно автомобілем Hot Wheels, а також людиною, яка будує треки Hot Wheels? TrackMania Turbo 2016 року-це потужне місце в серії трюкових гонок, що має безліч треків (більше 200!), Надійний конструктор треків та можливість шукати та відтворювати безліч створеного користувачами вмісту в Інтернеті. Це також був перший запис, який прийшов на консолі, і приніс кінетичні, вільні перегони для абсолютно нової групи гравців. Turbo-це смішне задоволення, адже це колії з петлями та автомобілі, що протидіють гравітації, які так само комфортно літають у повітрі, як і з гумою, приземленою на дорогу. А Turbo-це гра, орієнтована на хронометричні випробування-ви намагаєтесь обіграти годинник, а не інші гравці-тому підйом до неба часто є найшвидшим маршрутом від А до В.

Запис 2020 року в довготривалій серії чемпіонату світу з ралі повторює реальний сезон, якого ніколи не було. Календар може бути фантастичним, але гострі відчуття тут – справжня справа, оскільки WRC 9 підтримує покращення, зроблені WRC 8 2019 року, одночасно роблячи достатньо невеликих налаштувань, щоб новий запис був вартим вартості. Це досить скромне оновлення порівняно з вступом минулого року, але з 14 локаціями (включаючи доповнення чудових треків Японії, Кенії та Нової Зеландії), 100 спеціальними етапами, режимом кар’єри, який покладає на вас керівництво командою тощо ніж 15 класичних автомобілів, WRC 9 – чудове місце для початку для тих, хто хоче потрапити в серію.

Частково бойовий гонщик і частково дербі -знос, Wreckfest покликаний полегшити розбивання автомобілів різними способами. Завдяки дурним транспортним засобам, таким як газонокосарки та моторизовані дивани, творчі треки та весела, шалена багатокористувацька гра, Wreckfest – це дикий час для гравців різного віку та рівня майстерності. Абоненти Xbox Game Pass можуть придбати цю програму як на ПК, так і на консолях без додаткових витрат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *