Байден на гастролях у двох штатах, які сильно постраждали від урагану ‘Іда’

Президент США відвідає Нью -Джерсі та Нью -Йорк після того, як сильна буря зруйнувала обидва штати внаслідок повені.

Президент Джо Байден відвідав збитки від повені в Нью -Джерсі і каже, що думав про всі сім’ї, які зазнали ‘глибоких’ втрат від потужних залишків урагану ‘Айда’.

Байден також планував відвідати Нью -Йорк у вівторок, щоб дослідити наслідки та закликати федеральні витрати на зміцнення інфраструктури, щоб краще захистити людей та майно від майбутніх штормів у регіоні та далеко за його межами.

Він повністю поклав провину на зміну клімату.

‘Кожна частина країни піддається надзвичайній погоді’, – сказав Байден на брифінгу у навчальному центрі з питань надзвичайних ситуацій округу Сомерсет, у якому брали участь федеральні, державні та місцеві чиновники, включаючи губернатора Нью -Джерсі Філа Мерфі.

‘Ми не можемо повернути це дуже сильно, але ми можемо запобігти погіршенню’, – сказав він.

Ураган ‘Іда’ обрушився на узбережжя Перської затоки Луїзіани 29 серпня як потужний шторм категорії 4 з поривами вітру 240 км/год (150 миль/год). Він перемістився через північно-східні штати, послабившись у посттропічний циклон, 1 вересня скинувши рекордні опади в Нью-Йорку, Нью-Джерсі та Пенсільванії, спричинивши смерч.

Байден додав, що вчені попереджали про небезпеку зміни клімату і що потрібно терміново вживати заходів.

‘Десятиліттями вчені попереджали про екстремальну погоду, яка буде більш екстремальною, і зміна клімату тут, – сказав він, – і ми зараз переживаємо це, у нас немає більше часу’.

Байден схвалив декларації про великі катастрофи, зробивши федеральну допомогу доступною для людей у ​​шести округах Нью -Джерсі та п’яти округах Нью -Йорка, які постраждали від руйнівних повеней.

Манвіль, розташований уздовж річки Рарітан у Нью-Джерсі, майже завжди сильно постраждав від сильних штормів. Це було місцем катастрофічної повені в 1998 році, коли залишки тропічного шторму ‘Флойд’ прокотилися над Нью -Джерсі. Він також зазнав серйозних повеней під час урагану ‘Айрін’ у 2011 році та ‘Супершторму’ Сенді ‘у 2012 році.

‘Я думаю, що країна нарешті визнала той факт, що глобальне потепління є реальним, і воно рухається неймовірними темпами, і ми повинні з цим щось зробити’, – сказав Байден.

‘Це можливість’, – сказав він.

Щонайменше 50 людей загинули в шести східних штатах, коли минулого тижня рекордні опади перевантажили річки та каналізацію. Деякі люди опинилися в пастці у швидко затоплених підвальних квартирах та автомобілях або були змітені під час спроби втечі.

Більше половини смертей, 27, зафіксовано в Нью -Джерсі. У Нью -Йорку було вбито 13 людей, у тому числі 11 у районі Квінз.

Представники штату Нью -Джерсі повідомили, що чотири людини досі вважаються зниклими безвісти.

Губернатор Мерфі заявив у вівторок, що на завершення прибирання, ремонту та відновлення знадобляться «місяці, швидше за тижні».

По дорозі на брифінг кортеж Байдена проїжджав по сусідству, де купи пошкоджених меблів, матраців та інших предметів побуту були складені біля будинків.

Візит Байдена відбувся після п’ятничної поїздки в Луїзіану, де ураган Іда вперше потрапив на сушу, убивши щонайменше 13 людей у ​​штаті та зануривши Новий Орлеан у темряву. Потужність відновлюється повільно.

Раніше прес -секретар Білого дому Джен Псакі заявила, що Байден підкреслить, що кожен третій американець проживає в округах, які постраждали від погодних явищ останніх місяців.

‘Середні витрати на екстремальну погоду стають все більшими, і ніхто не застрахований від зміни клімату’, – сказав Псакі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *