Big E оголошує, що він виводить свої гроші в портфелі банку сьогодні

Коли виконавці WWE виграють свої відповідні гроші в портфелі банку, це означає, що вони гарантовано знімають титул у будь-який час і в будь-якому місці. Деякі раптово зарахували гроші, створюючи епічні моменти. Інші давали фанатам та їхнім опонентам голову про їхні наміри. Нинішній власник портфеля, Big E, щойно випустив величезний розвиток для сьогоднішнього видання Raw.

‘Випустім цього кота з мішка’, – написав він. ‘Я маю намір зарахувати свої контракти’ Гроші в банку ‘сьогодні ввечері та отримати гроші, щоб стати чемпіоном WWE’.

Після того, як виграв контракт, Big E з’явився випадковим чином у кулуарах, зазвичай насміхаючись над Полом Хейманом або MVP, відповідними менеджерами Романом Рейнс і Бобблі Лашлі, які обидва утримують два найкращих чемпіонати компанії.

У своїй кар’єрі Big E виграв Міжконтинентальний чемпіонат, командний чемпіонат Tag, а також колишній чемпіон NXT. Це його перший випадок, коли він дійсно вважався серйозним претендентом на титул чемпіона світу після переходу до однієї зірки на Smackdown.

Раніше цього дня Fightful повідомляв, що Big E збираються використовувати сьогодні ввечері в деяких виступах, що швидко переросло в оголошення його намірів, і він незабаром став популярною темою у Twitter. Потім Fightful прокоментував, що не впевнений, чи він навіть серйозний.

Якщо Big E успішно заробить, він стане лише четвертим чемпіоном Чорної WWE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *