Більшість шотландців висловилися за незалежність країни від Великобританії, – опитування

За вихід зі складу Великобританії висловилися близько 58% респондентів


Daily Record

Незалежність Шотландії від Великобританії підтримує рекордна кількість шотландців. Про це свідчать результати опитування Ipsos MORI, повідомляє Politico.

Згідно з даними соцопитування, близько 58% респондентів, готових взяти участь у голосуванні, заявили, що підтримують незалежність Шотландії, а 42% – за збереження Шотландії у складі Великобританії.

У той же час на референдумі про незалежність в 2014 році прихильники незалежності програли, набравши 45% голосів проти 55%, які виступили проти відділення.

Новини за темою: Що буде, якщо Велика Британія втратить Шотландію?

Відзначимо, що підтримка незалежності Шотландії зросла на тлі пандемії коронавірусу, коли багато шотландців вважають, що уряд в Единбурзі краще справляється з кризою, ніж уряд Бориса Джонсона.

Соцопитування також показало, що до першого міністра Шотландії Ніколі Старджен позитивно ставляться понад 60% шотландців, тоді як до Бориса Джонсона негативно ставляться близько 75% респондентів.

Нагадаємо, раніше в парламентському комітеті з розвідки і безпеки Великобританії заявили, що Росія намагалася вплинути на результати референдуму про незалежність Шотландії у 2014 році.

Джерело