На криптовалюті біткойн пробивається вище 50 000 доларів

Біткойн знову просунувся на ключовий рівень у 50 000 доларів, коли ширший ринок криптовалют продовжив своє зростання.

Найбільша криптовалюта в понеділок подорожчала до 50 363 доларів, і на 23 серпня вона також ненадовго перевищила 50 000 доларів-рівень, якого вона не досягла з середини травня. Ефір, другий за величиною криптовалюта, подорожчав на 3 відсотки до 3843 доларів США, продовживши сильне зростання після оновлення в Лондоні на початку минулого місяця.

Згідно з цінами CoinGecko.com, загалом зросли й інші монети: загальна капіталізація криптовалюта підскочила на 5 % до 2,3 трлн доларів. Криптовал Cardano номер три наближається до ринкової вартості 100 мільярдів доларів на тлі оптимізму щодо смарт-контрактів, а за останні сім днів Solana та Polkadot зросли приблизно на 60 % та 22 % відповідно, показала CoinGecko.

‘Два фундаментальних чинника, які, ймовірно, стоять за поштовхом до біткойна: потенційна інтеграція монети в Twitter як способу оплати чайових чайових та офіційний запуск біткойна як законного платіжного засобу в Сальвадорі відбудеться 7 вересня’,-сказав Петро Козяков, співзасновник і про це повідомив головний виконавчий директор глобальної платіжної мережі Mercuryo. ‘Хоча ми очікуємо, що ціна на 50 000 доларів збережеться, покупці біткойнів проявляють більший оптимізм щодо ще більшого зростання цін до кінця року’.
Цього року криптовалюти зросли на тлі зростаючого інституційного інтересу та прискорення розвитку в таких сферах, як децентралізоване фінансування (DeFi) та незамінні токени (NFT). Крім того, згідно з нещодавньою доповіддю MacRumors, Twitter Inc. може закласти основи, щоб включити поради щодо біткойнів у своїй функції Tip Jar. Тим часом закон про біткойн Сальвадору набуває чинності 7 вересня.

Правда, не всі вважають хід в альткойнах цілком вигідним.

«Попередній етап« манії »роздрібних інвесторів на криптовалютних ринках був у період з початку січня до середини травня, коли частка альткойнів зросла з 13 відсотків до 37,6 відсотка», сказав стратег JPMorgan Chase & Co. Ніколаос Панігіртцоглу у примітці в середу. «Хоча це далеко не рекордний показник у 55 відсотків, який спостерігався у січні 2018 року, на рівні 32,6 відсотка частка альткойнів виглядає досить високою за історичними мірками, і на нашу думку, це, швидше за все, буде відображенням манії піни та роздрібних інвесторів», а не відображення структурної тенденції до зростання ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *