Біткойн не має великого сенсу: інвестор – мільярдер Лі Куперман

За останній рік криптовалюта стрімко зростає, але багато інвесторів ще не впевнені в цьому. Один з них – Лі Куперман. Американський інвестор – мільярдер та менеджер хедж -фондів каже, що все ще не розуміє біткойн. У розмові з CNBC він перестав критикувати біткойн, сказавши лише, що людям його віку важко зрозуміти найбільшу у світі криптовалюту. Він чітко дав зрозуміти, що вважає, що не в інтересах уряду США надалі замінювати долар.

«Я дуже поважаю [медіа – магната] Баррі Діллера. І я думаю, що він нещодавно був у мережі, і я думаю, що він сказав, що біткойн – це ‘мошеннича робота’. Я не знаю, чи це підробка, але я йду легким виходом. Я кажу: «Якщо ви не розумієте біткойн, це означає, що ви старі. Мені 78. Я старий. Я цього не розумію ‘, – сказав Куперман під час інтерв’ю. Він додав, що біткойн ‘не має великого сенсу’, і він буде дуже обережний у цьому.

Голова Omega Advisors, нью-йоркської інвестиційної консалтингової компанії, також виявився невпевненим у перспективах того, що біткойн стане глобальною валютою, заявивши, що просування альтернативи американському долару не в інтересах США. Він сказав, що якщо люди нервують через траєкторію, якою рухається світ, і хочуть заощадити гроші на майбутнє, то найкращим вибором має бути золото.

Заява Купермана відповідає його позиції щодо криптовалюти принаймні з 2017 року, коли біткойн був відносно менш популярним. Хоча біткойн і багато інших криптовалют дозріли з непередбачуваністю, кілька молодих підприємців – мільярдерів, в тому числі Ілон Маск і Майкл Сейлор, виявили віру в потенціал криптовалюти стати глобальною валютою або принаймні вирости до рівня, щоб стати легальною валютою разом з фіатні гроші.

7 вересня Сальвадор офіційно прийняв біткойн в якості законного засобу платежу поряд з доларом США. Попри те, що початкова гікавка розгортання призвела до падіння ціни на біткойни, віртуальна валюта зараз стабілізувалася. Станом на 11 вересня ціна біткойна в Індії становила Rs. 36,04 лак.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *