Богдан – Зеленському: Ви перетворили владу на посміховисько й кидаєте країну до хаосу

Читати новину: Російською

Президент України Володимир Зеленський знаходиться у “теплій ванні” у той час, коли країна все більше занурюється у хаос. Допис такого змісту з’явився сьогодні на сторінці у Facebook колишнього очільника Офісу президента, юриста Андрія Богдана, повідомляє Абзац.

Таким чином він відреагував на скандальне інтерв’ю Зеленського, в якому той заявив, що Богдана зіпсувала влада, що він з нею не впорався. Також голова держави зізнався, що помилився із призначенням Богдана на посаду очільника ОПУ, адже хотів бачити його генеральним прокурором.

У своєму дописі Богдан зазначає, що, “правила ділової етики не дозволяють порядним людям коментувати спільну діяльність, навіть у випадку коли ці люди розійшлись”. Він нагадав Зеленському, що, бувши його адвокатом, розповідав йому чим це закінчувалось – “ніколи нічого доброго”.

“Звичайно, я є носієм знань дуже чутливих для Вас і для країни, але повірте, я залишусь порядною людиною”, – йдеться у дописі Богдана у Facebook.

Читайте також: Андрій Богдан у зоопарку в присутності дітлахів обізвав і вдарив козла (ВІДЕО)

“Я Вам вдячний, що моє Ім’я не буде мати відношення до хаосу, в який Ви кидаєте країну. Дозвольте нагадати нашу з Вами домовленість: я пообіцяв, що буду поряд з Вами чесно працювати, поки Ви мені не дозволите піти. Я багато зробив за пів року. Ми з Вами та командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу у країні, яку Ви за чотири місяці перетворили на посміховисько”, – пише колишній голова ОПУ.

Він шкодує, що “мрії про країну без корупції”, Зеленський проміняв “на теплу ванну для себе та дешеві забаганки непрофесійних і самозакоханих людей”, які ним маніпулюють.

Андрій Богдан залишив посаду голови Офісу президента Володимира Зеленського 11 лютого. Його місце зайняв Андрій Єрмак.