Бразилія має намір закупити 50 млн доз російської вакцини Sputnik V від коронавірусу

Перш, ніж закуповувати російську вакцину, влада бразильського штату Баїя протестує 500 доз, про постачання яких вже укладено угодуЗ відкритих джерел

Влада бразильського штату Баїя підписала угоду про проведення третьої фази 3 клінічних випробувань російської вакцини Sputnik V проти COVID-19 і планує закупити 50 мільйонів доз для її продажу. Про це повідомляє Reuters із посиланням на бразильських чиновників.

“У вівторок було підписано угоду про конфіденційність для проведення випробувань, і Баїя отримає перші 500 доз, щойно регулюючий орган Бразилії Anvisa схвалить протокол випробувань”, – повідомив губернатор штат Руї Коста.

Тесування російської вакцини в Бразилії стартують в жовтні. Якщо вони будуть успішними, влада штату закупить 50 мільйонів доз Sputnik V. Російську вакцину в Бразилії планують реалізувати через свій фармацевтичний дослідницький центр Bahiafarma.

Російська вакцина розробляється московським науково-дослідним інститутом “Гамалія” і реалізується Російським фондом прямих інвестицій (РФПІ), який минулого місяця уклав угоду з бразильським штатом Парана на тестування і виробництво вакцини.

Нагадаємо, на початку тижня МОЗ РФ випустило в цивільний обіг першу партію вакцини від коронавірусу Sputnik V.

Джерело