Брехливий і хибний. У “Слузі народу” розкритикували проєкт держбюджету на 2021 рік

Читати новину: Російською

Проєкт державного бюджету України на наступний рік, затверджений 14 вересня Кабінетом міністрів, базується на хибних показниках. Про це заявив народний депутат провладної партії “Слуга народу” Олександр Дубінський, інформує Абзац.

“Брехливий бюджет, який базується на хибних показниках, мета якого зараз – розподілити залишки “ковідного фонду”, розікрасти й піти у відставку”, – заявив одіозний нардеп.

Він підкреслив, що 4,6% зростання ВВП, закладені у проєкті головного кошторису країни, при сьогоднішньому системному падінні темпів експорту та імпорту – на 8% менше, ніж торік. Більш того, нардеп упевнений, що передумов для зростання ніяких немає.

Дубінський вважає, що наслідком дій уряду може стати негативний результат для “слуг народу” на місцевих виборах, які призначені на 25 жовтня. Також нардеп вважає, що наразі відставка міністра фінансів Сергія Марченка не розглядається, “тому що він когось дуже влаштовує”.

"Лживый бюджет, базирующийся на ложных показателях, цель которого сейчас – распределить остатки "ковидного фонда", разворовать и уйти в отставку"Нардеп "Слуги народа" Александр Дубинский прокомментировал нашему телеграм-каналу проект госбюджета на 2021 год.Дубинский акцентировал внимание, что 4,6% роста ВВП при сегодняшнем системном падении темпов экспорта и импорта – это на 8% меньше чем в прошлом году. Также нардеп уверен, что предпосылок для роста никаких нет.Сам же министр финансов Сергей Марченко сегодня нам заявил, что критика в его адрес – это нормальная политическая практика. А вот Дубинский уверен, что следствием такой политики может стать негативный результат для "слуг" на местных выборах. Также нардеп считает, что пока отставка министра финансов не рассматривается, так как он кого-то очень устраивает. Также Дубинский заявил, что на МВФ не стоит рассчитывать: "Смотрели сериал "Слуга народа"? В жопу когда оно пойдёт, как структура, тогда будет всё хорошо".PavlovskyNEWS

Опубліковано Pavlovsky News Понеділок, 14 вересня 2020 р.

Довідка. 14 вересня Кабмін на позачерговому засіданні затвердив проєкт державного бюджету України на 2021 рік. Найближчим часом його передадуть на розгляд до профільного комітету Верховної Ради.

Основні показники проєкту Держбюджету:

ВВП – 4,5 трлн грн;

Зростання ВВП очікується на рівні 4,6%;

Доходи плануються на рівні – 1071 млрд грн (+92,3 млрд грн до плану 2020 року);

Видатки плануються на рівні – 1350 млрд грн;

Середньомісячна зарплата – 13,6 тис грн;

Споживча інфляція – 7,3%;

Державний борг до ВВП – 64,6%.

Читайте також: Скільки буде коштувати долар у 2020-2021 роках. Аналітики ICU зробили прогноз

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.