Британська тенісистка Емма Радукану виграла жіночий фінал відкритого чемпіонату США

Емма Радукану з Великої Британії святкує виграшний матч -пойнт, щоб перемогти Лейлу Енні Фернандес з Канади під час другого сету їхнього жіночого одиночного розряду у Тринадцятий день відкритого чемпіонату США 2021 року у Національному тенісному центрі USTA Billie Jean King 11 вересня 2021 року. Фото Ельзи/Getty Images)

Емма Радукану стала першою британкою за 44 роки, яка виграла титул одиночки у турнірі Великого шолома.

18-річний футболіст здолав 19-річну канадку Лейлу Фернандес, здобувши перемогу з рахунком 6-4 6-3 у фіналі US Open.

Їх розборка тривала годину і 51 хвилину, стала першим великим тенісним фіналом між двома підлітками за 22 роки.

Матч у суботу ввечері мав драматичний фінал, оскільки Радукану був змушений пройти медичний тайм -аут після занесення на майданчик та травми ноги, коли вона мчала повертати м’яч.

Це надзвичайне, безпрецедентне досягнення для Радукану, який вийшов на відкритий чемпіонат США на 150 -му місці у світі.

Вона не кинула сет протягом усього турніру, зігравши в цілому 10 матчів, у тому числі три у кваліфікації.

Жодна з кваліфікацій раніше не виходила у фінал шлему – і Радукану, будучи першою жінкою, яка виграла титул всього за два турніри, також є наймолодшою ​​чемпіонкою з часів тріумфу Марії Шарапової на Вімблдоні в 2004 році.

Кожен ралі між Радукану та Фернандесом проходив у важкій боротьбі: обидві жінки читали ігри один одного так, як це не вдавалося їхнім попереднім суперникам.

Останньою британкою, яка підняла великий тенісний трофей, стала Вірджинія Уейд на Вімблдоні в 1977 році.