Бюджет недоотримав понад 2 млрд грн: ексголові податкової служби повідомили про підозру

Його підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем


Фото з відкритих джерел

Ексголові Державної податкової служби України повідомили про підозру. Його підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

“Заступником Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому голові ДПС України у зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному, з метою отримання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи використанні влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч . 2 ст. 364 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній голова Державної податкової служби України незаконно скасував податкове повідомлення-рішення на суму 2 млрд 246 млн грн. Цим документом офісом великих платників податків ДПС України було донараховано рентну плату за користування надрами одному з найбільших металургійних комбінатів країни”, – додали в офісі генпрокурора.

Таким чином, бюджет України недоотримав зазначену суму несплачених податків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося процесуального керівництва прокурорів офісу Генерального прокурора слідчими Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Джерело