Бюджетний смартфон Samsung Galaxy M31s дійсно отримає батарею на 6000 мА·г

Новий смартфон Galaxy M31s з AMOLED-екраном і накопичувачем флешпам’ять об’ємом 128 Гбайт. Чим ближче анонс пристрою, тим більше відомостей про нього стало з’являтися. Нещодавно пристрій отримало сертифікат міжнародного концерну TÜV Rheinland.

Випробувалася батарея новинки, підтвердивши ранні чутки про її обсязі. У сертифікаті вказується, що модельний номер батареї — EB-BM317ABY. Він частково повторює модельний ідентифікатор самого смартфона — SM-M317F. Крім того, сертифікат підтверджує, що місткість батареї становить 6000 мА·г, як і в оригінальної моделі. Раніше вже повідомлялося, що новинка також отримає підтримку швидкої зарядки потужністю 15 Вт.

На жаль, інших відомостей про пристрої нова витік не містить. Ранні чутки приписали моделі Galaxy M31s наявність чотирьох модулів основної камери. При цьому дозвіл головного з них, як і у звичайної моделі Galaxy M31, представленої в лютому цього року, складе 64 Мп.

Близько двох тижнів тому пристрій було помічено в базі даних Geekbench. Завдяки цьому стало відомо, що смартфон побудований на базі восьми ядерного процесора Exynos 9611, має 6 Гбайт оперативної та 128 Гб постійної пам’яті, а також знаходиться під управлінням операційної системи Android 10.

Коли саме Samsung збирається представити Galaxy M31s — сказати складно. Але ґрунтуючись на інформації про запуски попередніх моделей Galaxy M30 і Galaxy M30s можна припустити, що анонсу варто чекати в серпні-вересні.