Call Of Duty: Vanguard зараз має кілька неприємних графічних помилок на Xbox

Графічні помилки бета-версії Vanguard на Xbox

Обліковий запис Modern Warzone опублікував відео жахливої ​​графічної помилки, яка майже повністю переповнює екран і робить гру неігровою. Відео користувача Unleashion демонструє менш екстремальну, але все-таки неприємну графічну помилку, яка значним чином перериває ігровий процес. Відео з іншого використання демонструють подібні проблемні графічні помилки. Нижче ви можете побачити деякі приклади.

Багатокористувацька бета-версія Vanguard являє собою версію гри, що розробляється, тому очікувалися деякі помилки та проблеми, але, очевидно, це крок за межі того, що можна вважати нормальним для попереднього випуску програмного забезпечення. Схоже, ці проблеми не з’являються так багато або взагалі не з’являються на PlayStation або ПК.

Поки що немає інформації про те, коли виправлення може бути доступне для графічних помилок Vanguard на Xbox, а також немає інформації про те, що викликає проблеми в першу чергу.

Бета-версія Vanguard цих вихідних включає ряд змін у порівнянні з першою, і вона вперше додає Xbox до міксу для крос-гри. Докладніше, ось короткий огляд всього нового у другій багатокористувацькій беті-версії Vanguard.

Call of Duty: Vanguard надійде на Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 та ПК 5 листопада. Випуск триває за розкладом, оскільки Activision Blizzard чекає позов штату Каліфорнія через нібито утиски та дискримінацію жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *