Службовий борг: Патч – нотатки Vanguard розкривають деталі бета – версії та позитивні зміни

Гравці нещодавно отримали практичну роботу з Call of Duty: Vanguard в ексклюзивній версії PlayStation, яка включала новий режим Champion Hill, а розробники вже деталізували замітки про виправлення істотних змін, які відбудуться перед стандартною багатокористувацькою бета-версією.

‘Чемпіон Хілл’ грав, як спітнілий турнір ‘Перестрілка’, який поєднував невеликі перестрілки з темами бойової королеви, оскільки дуети та тріо змагалися в серії раундів, щоб стати останньою командою. Загалом, альфа -тест пройшов дуже гладко, а режим був дуже цікавим. Однак у гравців, безумовно, були деякі проблеми, особливо з деякими проблемами поганої видимості та освітлення. На щастя, це одна з проблем, яку розробник Sledgehammer Games вирішить у бета -версії на основі відгуків від альфа -версії.

ВІЗУАЛЬНІ ОНОВЛЕННЯ

Sledgehammer зазначає, що він отримав значну кількість відгуків щодо видимості Vanguard. Значною мірою це було поганою видимістю та темрявою екрану гравця під час отримання шкоди від ворога, а також проблемами з освітленням, які змушували гравців майже зливатися на другий план.

Сподіваємось, зараз гравці побачать помітну різницю у візуальному зображенні, оскільки Sledgehammer показує, що були внесені зміни для зменшення щільності сонячного туману, коригування загальної експозиції та збільшення освітлення обода навколо гравців, щоб відрізнити їх від фону. Ефект накладання пошкоджень, коли гравець отримав травму, також був удосконалений, щоб допомогти зберегти видимість.

АУДІО ТЮНІНГ

Налаштовано кроки та звук зброї для не гравців. Це означає інших гравців, крім їхніх товаришів по команді та ворогів. Гучність кроків не гравців була дещо збільшена, тоді як кількість зброї не гравців була дещо зменшена. Це може бути пов’язано з тим, що матчі Чемпіона Хілла проходять так близько один до одного на колективній арені. Дійсно легко почути вогонь з інших матчів, які відбуваються одночасно.

Крім того, зменшено гучність диктора та частоту вивісок.

ТЮНІНГ ІРОНА ХАМПІОН ХІЛЛ

Нотатки патча також деталізують зміни для нерестів на пагорбі Чемпіонів, оскільки деякі нерести ставлять гравця дуже близько до своїх ворогів. Ці коригування нересту також включають початкову точку нересту для команд на карті Дворика, оскільки гравці стоять навпроти один одного і часто на виду. Ці спавни стали битвою за те, хто міг би першим стріляти, коли матч розпочався.

МАЙБУТНІ ВИПРАВЛЕННЯ

У виправленнях також згадуються інші проблеми, які, ймовірно, не будуть усунені вчасно, але розробники знають про проблеми. Це включає проблеми з проблемами видимості паспортної таблички та допомогу у відстеженні через стіни, що руйнуються. Однак розробники запевняють гравців, що до них звертатимуться до запуску Vanguard.

ВМІСТ БЕТА

Сьогоднішнє оновлення також деталізує вміст, якого гравці можуть очікувати для бета -версії. Окрім Champion Hill, бета -версія Vanguard представить новий режим гри Patrol. На основі Hardpoint, цей об’єктивний режим буде містити зону захоплення, яка залишається майже в постійному русі.

Patrol та Champion Hill приєднаються до таких класичних пропозицій, як Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination та Search & Destroy. Але деталі згадують, що Patrol та Search & Destroy стануть доступними пізніше в бета -версії.

Ви можете знайти повну інформацію про бета -версію нижче, як зазначено в Sledgehammer Games.

Офіційна багатокористувацька презентація Vanguard призначена на 7 вересня, а після цього відбудеться ексклюзивний бета-тест PlayStation 10-13 вересня. Вам потрібно попередньо замовити Vanguard, щоб отримати доступ до цього тесту. 16-17 вересня відбудеться другий бета-тест, який буде відкритий для користувачів усіх платформ, які попередньо замовляють гру. Нарешті, з 18 по 20 вересня відкрита бета-версія буде проходити на всіх платформах.

Нещодавнє розкриття Vanguard відбулося на тлі судового процесу проти Activision Blizzard, який висуває звинувачення щодо сексуальних домагань та дискримінації у видавництві.

БЕТА

Карти

 • Чемпіон Хілл
 • Готель Royal
 • Гавуту
 • Червона Зірка
 • Орлине гніздо (вихідні 2)

Режими

Поза Champion Hill – Vanguard представить ще один новий режим гри: Patrol. На основі Hardpoint, цей об’єктивний режим має зону оцінки в майже постійному русі; якщо оператори хочуть набирати очки для своєї команди, вони повинні йти в ногу і рухатися по карті в межах цього пункту патрулювання.

Ці режими є доповненням до класичних пропозицій, таких як Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination та Search & Destroy. Це також точні режими, в які ви можете грати разом з Патрулем у період бета -тестування (Patrol та Search & Destroy будуть доступні пізніше в бета -версії).

Доступні режими в бета – версії:

 • Champion Hill (Соло, Дуети, Тріо)
 • Команда Deathmatch
 • Панування
 • Вбивство підтверджено
 • Патруль (Початок у суботу вихідних 1)
 • Пошук і знищення (вихідні 2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *