Centipede: Recharged The Arcade Classic для консолі та ПК 29 вересня

Цього місяця повертається одна з найстаріших ігор Atari, оскільки Centipede: Recharged дає культовій класичній грі більш сучасне перетворення на консолях, ПК та Atari VCS.

Тепер із співвідношенням сторін 16: 9, багатоніжка: підзарядка додає нові бонуси, такі як вибухові кулі, розстріляні постріли та рейок. Гравці можуть знову боротися за місце у світових рейтингах рейтингів, заробляти більш як 15 досягнень та боротися за трофей Platinum на PlayStation 4 та 5.

На PS5 і Xbox Series X гра підтримуватиме роздільну здатність 4K зі швидкістю 120 кадрів в секунду, і якщо ваш комп’ютер з цим впорається, є графічна підтримка до 240 Гц. Що стосується саундтреку, то тут є підбірка композицій, натхненних 80-ми роками, від композитора Меган Макдафі.

Якщо ви підберете гру для консолі Atari VCS, Centipede: Recharged буде включати кілька додаткових проблем та підтримку бездротового джойстика від Atari.

Це не перший випадок, коли Atari повертається в минуле, щоб оновити одну зі своїх знакових ігор, оскільки компанія минулого року випустила Missile Command: Recharged.

Для тих шанувальників ретро, ​​які хочуть побачити, як багато змінилося в цьому новому випуску, Centipede: Recharged вийде на Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5, Nintendo Switch, ПК через Steam та Epic, а також на Atari VCS на 29 вересня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *