Через інцидент на будівництві метро на Виноградар розпочато службове розслідування

Читати новину: Російською

ПАТ “Київметробуд” розпочало службове розслідування причин інциденту, що стався 9 липня на будівельному майданчику на Виноградарі у Подільському районі Києва, інформує Абзац.

Про те, що на вулиці Межевій на будівництві метро на Виноградар (ділянка між станціями “Мостицька” і “Проспект Правди”) сталася аварія, Абзац повідомив із посиланням на очевидців.

Як зазначили в “Київметробуді”, “при монтажі розпірних конструкцій котловану від перевантаження не спрацювала автоматична система захисту, що призвело до втрати рівноваги, у наслідок чого кран, що належить субпідрядній організації, «ліг на бік»”.

“Машиніст крану та інші працівники не постраждали. Наразі кран підняли. Розпочато службове розслідування причин інциденту”, – йдеться у повідомленні підприємства, опублікованому на сторінці в Facebook о 23.24 9 липня.

Слід також зазначити, що кран “ліг на бік” поблизу багатоповерхового житлового будинку. Важко уявити наслідки аварії, як би автокран с довгою стрілою завалився на інший бік.

Врешті решт це не перший подібний випадок на цій ділянці “Київметробуду”: 11 травня на цьому ж будмайданчику перекинулася вантажівка з піском. Багатотонне авто впало на будівельний паркан.