Чернігів у “червоній зоні”: Кафе змінять графік роботи, школярі – вирушили на канікули

У Чернігівській міській раді зазначили, що обмежувальні заходи будуть лояльними до бізнесу


З відкритих джерел

У Чернігові, який з 19 жовтня опиниться в “червоній зоні”, змінять графік роботи кафе та ресторанів, а школярів відправили на канікули. Про це повідомив кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна“.

“Кардинальних змін у житті міста не відбудеться. Втім обмежувальних заходів не уникнути. Згідно з інформацією, яку сьогодні вранці мені надали в Чернігівській міській раді, обмежувальні заходи будуть лояльними до бізнесу”, – сказав кореспондент.

Так, кафе і ресторани змінять графік роботи і працюватимуть до 21:00 і до 22:00.

Загальноосвітні заклади міста відправили школярів на канікули, а художні – на дистанційне навчання. На дистанційне планують відправити і вчителів – вони працюватимуть з дому.

Також звертатимуть увагу на дотримання санітарних норм і масочного режиму. 

Нагадаємо, 15 жовтня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) прийняла рішення оновити карантинні зони в Україні. Нове епідемічне зонування почне діяти з 19 жовтня.

За даними МОЗ у Чернігівській області підтверджено 6 379 випадків Covid-19.

В Україні за добу виявили 5992 нових випадки Covid-19. З початку пандемії коронавірус підтвердили у 287 231 українця, з них померли 5408 (+106 за добу), 121 919 (+2269) – одужали.

Джерело