Чхати хотів. Чому і для кого під час карантину працює ресторан “слуги” Тищенка

Читати новину: Російською

Київський ресторан “Велюр”, який пов’язують зі скандальним народним депутатом фракції “Слуга народу” Миколою Тищенком, працює й приймає відвідувачів, не зважаючи на суворий карантин, повідомляє Абзац.

Vip-гостями елітного закладу, розташованого в центрі столиці, є відомі та впливові в політичних колах люди, говориться в сюжеті Bihus info.

“Карантин – не для всіх! Поки звичайні громадяни сидять вдома, а звичайні бізнесмени зазнають збитків, ресторан “Велюр” нардепа Миколи Тищенка продовжує працювати. І приймають тут “особливих” гостей: народних депутатів, бізнесменів, “кварталівців” та партнерів Коломойського”, – розповідають журналісти.

Зокрема до “Велюру” Тищенка приїжджали нардепи Антон Яценко та Олександр Кабанов (колишній сценарист “Кварталу 95”), Віталій Кисіль (працює в “Метінвест” олігарха Рината Ахметова), перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, якій раніше був продюсером “Кварталу”, та інші.

Згодом одіозний Яценко, якого у ЗМІ часто називають “хрещеним батьком тендерної мафії”, запевняв журналістів, що він давно не відвідує ресторани й не заходив до “Велюру”. Кабанов, навпаки, сказав, що був у ресторані, проте заходив “до свого друга Колі”.

Журналісти проєкту намагалися забронювати столик, проте їм у ресторані відповіли, що “заклад зачинений на карантин”. Однак, дивлячись відзняте відео, так і не скажеш.

Сам Микола Тищенко заявив, що будь-які питання стосовно “Велюру” варто адресувати не йому.

Нагадаємо, що від 17 березня в Україні заборонено роботу розважальних закладів, кінотеатрів, кафе, ресторанів, театрів. Закладам харчування дозволено працювати лише онлайн та з доставкою. 22 квітня Уряд продовжив дію обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу до 11 травня.

Через суворі карантинні обмеження щонайменше 277 тисяч ФОПів залишилися без роботи або без заробітку. Більша частина, понад 75%, втрат пов’язані із ринками.

Цікаво, що за останній тиждень це вже як мінімум другий скандал, який безпосередньо стосується “слуги народу” Тищенка. Раніше Абзац повідомляв, що нардеп від президентської партії запропонував відзначити 26 квітня “велике свято”, маючи на увазі Чорнобильську катастрофу.