Китайські регулюючі органи викликають 11 компаній, що закликають їздити, включаючи Діді, через ‘незаконну поведінку’

ГУАНЧЖОУ, Китай-Китайські регулюючі органи викликали та опитали 11 компаній, що повідомляють про їзду, просячи їх виправити невідповідну поведінку.

Міністерство транспорту разом з низкою інших регуляторів, включаючи адміністрацію кіберпростору Китаю та державну адміністрацію з нагляду за ринком, спільно взяли інтерв’ю у компаній, включаючи Didi, T3 та Meituan.

Китайські регулятори стверджували, що служби набирають несанкціонованих водіїв та транспортних засобів.

‘Потрібно, щоб ці платформи перевіряли власні проблеми, виправляли протиправну поведінку, захищали ринкові накази про чесну конкуренцію та створювали сприятливе середовище для здорового розвитку індустрії’, -сказав Мінтранс.

Водії у фокусі

Регулятори сказали, що всі платформи повинні переконатися, що вони мають необхідні дозволи для автомобілів та водіїв.

Платформи, які вітають пасажирів, не повинні спонукати водіїв приєднуватися за допомогою підроблених акцій або передавати будь-які бізнес-ризики водіям, зазначають регулятори.

Водії також повинні мати достатньо часу для відпочинку, а компанії повинні зменшити комісію, яку вони беруть за кожну поїздку, додали регулятори.

Оскільки президент КНР Сі Цзіньпін просуває ідею «загального процвітання» – спроба підтримати помірне багатство для всіх – права працівників, особливо в технологічній індустрії та економіці концертів, потрапили під увагу.

Didi та китайський гігант електронної комерції JD.com створили профспілки для своїх працівників, повідомляє Reuters. Це великий крок, оскільки в Китаї організована праця зустрічається дуже рідко.

Тим часом Китай протягом останніх кількох місяців приділяє велику увагу захисту даних. Різні китайські регулюючі органи заявляли, що компанії в цьому секторі також повинні захищати дані користувачів. У цьому році Китай прийняв два основні закони щодо безпеки даних та конфіденційності, яких фірми повинні дотримуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *