Комік Норм Макдональд помер у 61 рік

Комедійний комік Норм Макдональд помер у 61 рік після того, що було, до цієї новини, приватної та тривалої дев’ятирічної битви з невідомою різноманітністю раку. Про смерть канадського коміксу вперше повідомив Deadline, який отримав заяву від заяви давнього партнера та друга Макдональда, Лорі Джо Хоекстри.

‘Він найбільше пишався своєю комедією’, – сказав Хоекстра, який був з Макдональдом, коли він помер. Він ніколи не хотів, щоб діагноз вплинув на те, як бачать його глядачі або хтось із його близьких. Норм був чистим коміксом. Якось він писав, що «жарт повинен когось здивувати, він ніколи не повинен бути помилкою». Він, звичайно, ніколи не потурав. Норма буде страшенно недоотримана ‘.

Незважаючи на те, що Макдональд почав працювати як письменник у шоу ‘Денніс Міллер’ та оригінальному серіалі ‘Розанна’, його репутація як ведучого оновлення вихідних у Saturday Night Live з 1993 по початок 1998 р. Зміцнила його репутацію і зробила його відомим ім’ям. Неперевершений талант із неперевершеною дотепністю та незрівнянними силами письменника, Макдональд пройшов шлях від SNL до незабутнього серіалу фільмів про гвинтові гри (Dirty Work) та власного ситкому ABC наприкінці 90 -х. Протягом десятиліття комік не мав більшої кар’єри.

Макдональд також виявився популярним, надійно веселим і завжди непередбачуваним гостем у ток -шоу, включаючи пізно ввечері з Девідом Леттерманом, шоу Говарда Стерна та Конана. Не потрібно довго шукати на YouTube, щоб знайти фрагменти Макдональда, який без зусиль ‘рятує’ іншого гостя, інтерв’ю якого може спотикатися. Леттерман та Макдональд об’єдналися у кримінально короткочасному шоу Netflix 2018 року, буквально під назвою ‘Норма Макдональд має шоу’.

У листопаді Макдональд мав виступити в складі Нью – Йоркського фестивалю комедії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *