Creative представила компактні навушники SXFI Trio з трьома випромінювачами і технологією Super X-Fi

Компанія Creative Technology анонсувала дротові навушники заглибного типу SXFI Trio, які надійдуть у продаж на російському ринку до кінця літа. Новинка підходить для використання з комп’ютерами, а також мобільними пристроями під управлінням Android.Стверджується, що навушники забезпечують найвищу якість звуку завдяки точно налаштованої гібридної трьохдрайверній системі. Кожен з трьох елементів (два арматурних драйвера для середніх і високих частот і один біоцелюлозний драйвер для низьких) відіграє важливу роль у формуванні аудіо картини. Співвідношення сигнал/шум 100 дБ.

У новинці задіяна технологія Super X-Fi Gen2, є оновленою версією SXFI. Система забезпечує ще більшу точність персоналізації та позиціювання, а також покращує якість звуку в цілому.

Для підключення служить симетричний конектор USB Type-C. Навушники оснащені кевларовим кабелем, екранованим алюмінієм і міддю. Пульт управління дозволяє регулювати рівень гучності, перемикати треки, призупиняти/поновлення відтворення. Само собою, є мікрофон для ведення телефонних переговорів.