Трейлер серіалу 3 серії доставляє дивних монстрів та озноб у коміксах

Вийшов трейлер 3 -го сезону ‘Крипшоу’. Останній сезон популярного антологічного шоу жахів Шудера виходить 23 вересня.

Трейлер об’єднує багато моментів із 12 історій третього сезону, і хоча не завжди зрозуміло, про що будуть серії, це, безумовно, виглядає так, ніби шоу -тренер Грег Нікотеро зняв усі страшні зупинки цього сезону. Актор ‘Самогубці’ та актор ‘Ходячі мерці’ Майкл Рукер виглядають як поліцейські, яких дещо насторожує велика кількість мертвих тіл, і є багато крутих, безглуздих ефектів монстрів-а також стилізовані комікси, створені в оригінальному фільмі ‘Creepshow’ 1982 року. Перевірте трейлер нижче:

Серед інших акторів, які збираються з’явитися у третьому сезоні ‘Крипшоу’, є Джеймс Ремар (‘Джанго без ланцюгів’), Джоннатан Шах (‘Легенди завтрашнього дня’), Рід Скотт (‘Отрута’), Ханна Фієрман (V/H/S), Король Бах (‘Няня: Королева -вбивця’) та Ітан Ембрі (Stargirl). Відповідно до традиції фільму, режисером якого був Джордж Ромеро, а сценаристом – Стівен Кінг, одна з оповідань – це адаптація новели «Мами», написаної сином Кінга Джо Хіллом.

Третій сезон ‘Крипшоу’-одне з багатьох ласощів, які Шуддер вишикував для шанувальників жахів під час святкування Хеллоуїна. Нові фільми, які з’являться на сервісі у вересні, – це ‘Суперхост’, ‘Мученики Лейн’ та ‘Сейнс’, а також відзначають спеціальний сезон фільмів жахів від режисерів Latinx, щоб відзначити Місяць іспаномовної спадщини. Класичні доповнення до каталогу Шуддера включають Керрі, Привидів та Полтергейста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *