Крипто – гроші набирають популярність у індустрії для дорослих

Вашингтон: Порнозірки, секс -працівники та інші, що займаються розвагами для дорослих, уважніше придивлялися до виплат за криптовалюту внаслідок низки проблем із основною фінансовою системою, що потенційно спровокувало використання цифрових валют у широкому користуванні.

Остання проблема виникла на початку цього місяця, коли OnlyFans оголосили, що заборонять вміст відвертого сексуального характеру на веб-сайті творців, придатних для статевого життя, а потім скасували курс через кілька днів після негативної реакції.

Тим не менш, драма може прискорити перехід на кіптовалюту, щоб дозволити анонімні платежі виконавцям поза банківською системою.

З більш жорсткими правилами платіжних процесорів та нещодавніми проблемами з OnlyFans, ‘очевидно, що крипто буде рішенням’,-сказала британська виконавиця Адріена Вінтерс, яка також є послом бренду на майбутній майданчику для вмісту, призначеного для криптовалют.

‘Порно часто було фактором для розвитку нових концепцій, будь то VHS, онлайн -платежі за кредитними картками та навіть Інтернет, тому я не думаю, що дивно, що порно стане тим, що врешті -решт стане криптовалютою’.

Джефф Діллон, головний директор з розвитку криптовалютної платформи Nafty, запущеної цього року спеціально для дорослої індустрії, сказав, що сага OnlyFans ‘зробила більше, ніж будь -який маркетинг, за який ми коли -небудь могли платити’.

Секс – лідер технологій

Діллон сказав, що секс -індустрія відкрила шлях для інших інновацій в Інтернеті, таких як онлайн -платежі за кредитними картками та миттєва перевірка, і що вона може зробити те саме для криптовалюти, якщо обробники платежів ускладнять її.

‘Це призведе до імпульсу для криптовалют та альтернативних рішень для оплати’, – сказав він.

Домінік Форд, засновник JustFor.Fans, конкурента OnlyFans, який приймає біткойни, сказав, що криптовалюта представляє лише невелику частку транзакцій на його платформі, оскільки вона більш громіздка, але припустив, що це може швидко збільшитися, якщо популярні інструменти переказу грошей адаптуються.

‘Криптовалюта, яка працює в Інтернеті та виходить за межі, здається очевидною еволюцією, як електронна пошта – це еволюція пошти’, – сказав Форд.

CumRocket, стартап, який створив цифрову монету під назвою Cummies для вмісту для дорослих, оголосив останніми днями, що прискорює роботу над власною контентною платформою.

‘Секс -працівники повинні мати можливість приєднатися до платформи, на яку не поширюватимуться будь -які обмеження щодо обробки платежів, чого можуть підпадати інші альтернативи OnlyFans, які використовують фіат, у найближчі місяці/рік’.

Хоча біткойни та інші цифрові валюти зазнали надзвичайної мінливості, дорослі оператори кажуть, що можуть уникнути цих проблем, використовуючи їх для негайних платежів, не зберігаючи їх.

Законодавство та відповідальність США

OnlyFans не був єдиним онлайн -сервісом, який боровся з прийняттям вмісту для дорослих.

PornHub приймає криптовалюту за свій преміальний сервіс, ‘щоб бути в курсі конфіденційності та переваг оплати нашої спільноти’.

Минулого року Visa та Mastercard тимчасово заборонили платежі на сайти, що належать порногіганту MindGeek, якому належить PornHub та інші сайти, через повідомлення про те, що він розміщував ‘порно помсти’ без домовленостей.

А цього місяця американські законодавці вимагали розслідування щодо ймовірної дитячої порнографії на OnlyFans.

Форд заявив, що прийняття Конгресом закону FOSTA-SESTA у 2018 році створило тиск на індустрію вмісту для дорослих, притягнувши онлайн-сервіси до відповідальності за незаконний вміст, такий як експлуатація дітей або торгівля людьми з метою сексу.

Незабаром після прийняття закону соціальна мережа Tumblr заборонила відвертий вміст, що спричинило стрімке падіння використання.

Крипто може бути неоднозначним благословенням, сказав американський творець контенту для дорослих Деон Глоуз, допомагаючи обійти деякі обмеження в банківській системі, але також залучаючи клієнтів до пошуку анонімності з неетичних причин.

‘Існує скептицизм (щодо крипто), тому що секс -працівники хочуть максимально обмежити перешкоди для входу’, – сказала вона.

‘Я хотів би бачити, щоб банківські установи та платіжні оператори йшли в ногу з часом і були більш ліберальними щодо того, який бізнес вони дозволяють’.

Деякі дорослі оператори кажуть, що криптовалюта перспективна, але не готова для більшості користувачів.

‘Ми будемо прагнути впровадити крипто та інші альтернативні механізми оплати як резервну копію та можливість підтримки криптолюбителів, але, звичайно, не як основне джерело для прийому або надсилання коштів’,-сказав представник британської платформи соціальних мереж для дорослих Unlockd .

Лу Кернер, інвестор криптовалюти та аналітик з Quantum Economics, сказав, що індустрія для дорослих може допомогти залучити крипто до більшої кількості користувачів.

«Людям, які працюють у галузі, важко отримати банківські рахунки. Тож вони були дискриміновані протягом багатьох років, – сказав Кернер.

‘У міру того, як технологію стане простіше використовувати, все більше в порно – індустрії її приймуть … Крипто, безсумнівно, на шляху до загальноприйнятого прийняття, і чим більше галузей, які погано обслуговуються традиційними фінансами, тим швидше вона туди потрапить’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *