Короткий погляд на крипто -тиждень: біткойн привертає увагу інституцій; Ефір продовжує сяяти

У серпні біткойн мав кілька цікавих подій з точки зору інституційного попиту. MicroStrategy придбала додаткові 3907 біткойнів приблизно за 177 мільйонів доларів готівкою за середньою ціною 45 294 долари за біткойн, в результаті чого загальна сума володіння склала 108 992 BTC.

Голдентрі, менеджер активів на 45 мільярдів доларів, вирішив додати до своїх балансів біткойни. Згідно з документами SEC, Фонд Моргана Стенлі та Білла Міллера купив 240 мільйонів доларів США та 45 мільйонів доларів відповідно до біткоін -трасту Grayscale. Можна з упевненістю сказати, що установи почали повільно збільшувати свою експозицію в біткойнах.

Придушення Китаєм біткойнів призвело до масової паніки, і багато людей вважали біткойн мертвим, оскільки хешрейт значно впав. Однак він значно покращився, коли шахтарі втекли до Північної Америки та сусідніх з Китаєм країн. Зараз він наближається до рівня червня, і з поточною тенденцією, ймовірно, хешрейт може досягти найвищого рівня.

Черпаючи натхнення з Сальвадору, карибська держава Куба вирішила регулювати та визнавати криптовалюти для платежів на острові.

Обґрунтування цього рішення можна пояснити труднощами надсилання та використання доларів США на острові, частково через посилення правил ембарго, запроваджених Сполученими Штатами.

Серпень місяць став одним з найважливіших для Ефіріуму. 5 серпня EIP-1559 був розгорнутий у складі лондонського хардфорка. EIP -1559 розбив структуру плати на дві частини – базову плату та чайові.

Базова плата – це алгоритмічно визначена ціна, яку ви платите за транзакцію на Ethereum в ефірі, яка буде спалена/знищена або вилучена з обігу. Поради визначаються як додаткові збори, які ви можете включити для прискорення транзакцій.

До цієї пропозиції щодо вдосконалення Ethereum (EIP) токеноміка Ethereum була повністю інфляційною за своєю суттю без фіксованої пропозиції. Простіше кажучи, Ethereum мав необмежену пропозицію з 2 ефірами, що надходять у обіг як блочна винагорода.

Отже, минуло майже місяць з моменту запуску EIP-1559, а 1,92,117 ефіру було спалено (вилучено з обігу) в якості базової плати. Це еквівалентно 755 852 075 доларів.

Чи означає це, що Ethereum зараз дефляційний? Ще ні! Починаючи з EIP-1559, 4,02,642 нових ефірів були викарбувані або новий ефір отримав блок-винагороду. Це 1,58 мільярда доларів, а з спаленим етилом на 0,75 мільярда доларів швидкість надходження нового ефіру в обіг знизилася на 47,72 відсотка.

Однак є деякі блоки Ethereum, де спалювання більше, ніж винагорода, що робить ці блоки дефляційним. Отже, можна з упевненістю сказати, що EIP-1559 став значним покращенням основ та токеноміки Ethereum. Хоча він ще не дефляційний, він має дефляційний механізм.

Попит та пропозиція Ethereum також досягли кількох етапів. Ненульові адреси Eth досягли історичного максимуму. Це вагомий показник того, що люди купують все більше і більше Ethereum.

Біржовий баланс Ethereum також досяг 2-річного мінімуму. Це означає, що пропозиція для купівлі на біржах знизилася, але також ймовірність масового продажу малоймовірна.

Кількість ставок Ethereum (заблокованих) досягла історичного максимуму в 7,15 млн ефіру, і немає ознак уповільнення.

Станом на 4 вересня кількість адрес у прибутку також досягла історичного максимуму. Хоча це чудова інформація, у найближчі тижні ми можемо стати свідком резервування прибутку.

Оскільки ціни на біткойни та ефіріум зросли разом із зміцненням основ 2 великих гігантів на ринку криптовалют, ми дуже скоро можемо досягти нових рекордів.

5 найкращих криптовалют за тиждень:

  • Revain (REV) 110,75 %
  • Фантом (FTM) 105,34 %
  • Iota (MIOTA) 85,85 %
  • Солана (Соль) 46,23 %
  • Кусама (KSM) 33,68 %

5 найгірших криптовалют за тиждень:

  • Terra (Lune) 10.26 %
  • PancakeSwap (CAKE) 6.74 %
  • Amp (AMP) 6.19 %
  • Bitcoin Gold (BTG) 5.90 %
  • Avalanche (AVAX) 4.55 %

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *