Криптовалюти можуть революціонізувати мікроплатежі, але ми ще не там: Раджан

Видатний економіст та колишній губернатор ІРБ Рагурам Раджан сказав, що криптовалюти зараз є спекулятивним активом, і залишатимуться такими доти, доки не відбудеться подій та не з’являться нормативні акти.

«Зараз криптовалюти – це спекулятивні активи. Чи так воно і залишиться? Ні. Будуть події. Деякі центральні банки думають про впровадження власної криптовалюти, підкріпленої повною вірою та кредитом уряду ‘, – сказав Раджан, професор фінансів Школи бізнесу Шотландського університету в Чикаго, на зустрічі в клубі, організованому інноватором телекомунікацій Сем Пітродою. П’ятниця.

‘Це хороша технологія, але я не думаю, що це буде заміною нормальній валюті’, – сказав він, додавши, що у них буде ринок, поки є шанувальники, які торгують ними між собою.

За словами Раджана, криптовалюти шукали додаток, і люди висували претензії щодо того, що і як вони можуть робити ефективніше. «Але зараз у нас досі немає дійсно ефективного застосування. Без сумніву, щось вийде на лінію. Тим часом я думаю, що люди оцінюють криптовалюти як актив, а біткойн – найголовніший з них. Ці речі поки не дуже ефективні при здійсненні платежів, звичайно, не різноманітність біткойнів ».

За його словами, є й інші валюти, які мають можливість здійснювати мікроплатежі за низькою вартістю, як -от платити щоразу, коли читаєте статтю. Ці платежі можуть коштувати дорого у доларах, але дешевше у крипто. ‘Деякі з них можуть виникнути і можуть революціонізувати платежі, але ми ще не там’, – сказав він і додав: ‘Я б не закрив двері в крипто’.

Колишній губернатор RBI сказав, що уявлення про те, що криптовалюти надійніші за фіатні, було дещо надмірним. Існує обмежена пропозиція біткойнів, але це не надає їм ніякої вартості, сказав він, так само, як він додав у більш світлому ключі, обмежена кількість малюнків, які у нього є, не повинно приносити ніякої цінності.

Різкі коливання вартості біткойнів роблять їх малоймовірними як джерело платежів. «Нам доведеться чекати на якісь стабільні монети. Але проблема зі стабільними монетами полягає в тому, що ми не знатимемо їх справжньої вартості, навіть якщо деякі з більш помітних стабільних монет не регулюються належним чином. Ми не знаємо основного активу, що підтримує вартість цих стабільних монет. Знову ж таки, ускладнює їх широке використання як платіжного засобу », – сказав колишній губернатор ІРБ.

Криптовалюти в певний момент матимуть ринок, коли з’явиться новаторська технологія. ‘Але ми ще не там’, – додав він.

Пітрода сказав, що криптовалюти ніколи не можуть викликати масового звернення. За його словами, вони є енергоємними та викликають велику екологічну проблему. За його словами, жодна валюта не матиме масового звернення, поки і до тих пір, поки не настане стабільність за підтримки уряду.

За словами Пітроди, є багато галасу, і додав: «Я не думаю, що це замінить звичайну рупію, долар чи євро. Ми можемо почекати. Журі все ще не працює ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *